Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

11724

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Да не би случайно да го продаваш на клиентите до оградата? Те са лакоми и искат по много бройки.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Здравейте,първо да пожелая Здраве и Късмет през новата година:)))Искам да кажа,че в риболовният регион не отчита бонус рибата която се дава когато се обира рибата от лодките:)))Дано оправят това.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    За много години и на теб.
    Ще помоля да обясниш кой точно бонус визираш.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Когато се събира рибата от лодките в риболовният регион дава и допълнително като бонус и риба "треска" но не я отчита или това са точките които дава от световният шампионат?Възможно е да съм се объркал.....помислил съм го за бонус....
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Това са точките от шампионата, да. 
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    редактирано 12.01.2018
    Хумусът ми намалява без да е използван - не, не продавам на пазара. Там много рядко ходя.
    Ще си поставя зя цел да наблюдавам дали тези до оградата наистина не искат хумус, досега не бях обръщала внимание. Благодаря!
    Post edited by Freyja on
  • SA Produce.Ltd (BG1)SA Produce.Ltd (BG1) Публикации: 6
    Отново немога да влезна в играта !!! Изписва ми , - че няма връзка с тази страница ... Какво става пак ?
  • krasigogo (BG1)krasigogo (BG1) Публикации: 2
     Здравейте!
    Имам въпрос, относно фермата за цветя. На втора задача съм, ниво 3. Защо не ми отчита събирането на бисери????? От никъде, нито от ливади, пчелини, маслини и цитруси, лаборатории, от време на време като прибирам риболова на Олег. С дни седя на едни и същи цифри, а мисията ще ми приключи.?!? Защо ми се получава така?????
    Благодаря Ви предварително за отделеното внимание!
    Лек и спокоен ден!
  • krasigogo (BG1)krasigogo (BG1) Публикации: 2
    Става въпрос за мисията на Фермата за цветя. Как да го поправя проблема. Дори и със злато не отчита напредък!!!!!!!!!!!
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    krasigogo (BG1) каза:
    Става въпрос за мисията на Фермата за цветя. Как да го поправя проблема. Дори и със злато не отчита напредък!!!!!!!!!!!
    Перлите ги дава само при прибиране на улова от Олег. Виж в темата Малки съобщения. Там Фрея го е обяснила.
  • nevenkagenova3 (BG1)nevenkagenova3 (BG1) Публикации: 8
    Как се играе през таблет






  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Вярвам, че ТУК ще намериш необходимата информация.
  • ISA_Vasileva (BG1)ISA_Vasileva (BG1) BG1 Публикации: 4
    редактирано 02.02.2018
    Само при мен ли липсва готовата продукция от допълнителните цветя - рози,златно цвете,виолетки,слънчоглед.Мога да сея защото съм засипана със семена,виждам ги само,когато съм на полето за сеене и никъде другаде,а когато искам да продавам обраните ги няма!

  • Desi100 (BG1)Desi100 (BG1) Публикации: 89
    Само при мен ли липсва готовата продукция от допълнителните цветя - рози,златно цвете,виолетки,слънчоглед.Мога да сея защото съм засипана със семена,виждам ги само,когато съм на полето за сеене и никъде другаде,а когато искам да продавам обраните ги няма!

    Здравей!
    Пробвай  "Управление на ферма" -> "Полски култури" -> последните страници. При мен са 5 и 6. Успех!
  • YanaFarmer (BG1)YanaFarmer (BG1) BG1 Публикации: 4
    редактирано 02.02.2018
    Здравейте. На мен пък ми изчезна захарната ферма. От два дена я няма. Какво да направя? Благодаря.


    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    zdraveite na men puk mi iz4ezna zaharnata ferma ot dva dena q nqma kakvo da napravq     blagodarq
    Здравей.
    Още вчера отговорих на въпроса ти в темата, в която е зададен. Не е необходимо всеки ден да питаш едно и също на различни места - отговорът няма да се промени. Нужно е просто да погледнеш там, където си писал/а.
    И отново моля да използваш кирилица в български форум. Следващият ти пост, написан на български ез с латински букви, ще бъде изтрит!
  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    Влизам в играта и след 10 секунди ме изплюва. Някой има ли същия проблем?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля, провери интернет връзката. Аз имам подобни проблеми понякога, но с рестартиране на рутера обикновено се оправят.
  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    добър вечер
    странно,но не мога да вляза в играта
    казва ми ,че Биг фарм е на линия,но не отговаря твърде дълго
    опитах през всички браузъри ,чистих кеш,рестартирах,рестартирах и рутер-нищо не помага
  • ети1 (BG1)ети1 (BG1) Публикации: 1
    Имам проблем с влизането в играта. От два дена не се зарежда.  Какво се случва

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Доколкото знам, няма проблем с връзката към сървъра. Моля, потърси причината при теб.
  • gotto (BG1)gotto (BG1) BG1 Публикации: 40
    Имам проблем!При маркиране-прибиране на реколта,прехвърляне на продукция и всякакви други опции със стрелката действието закъснява със няколко секунди.Моля за съдействие.Благодаря!
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Моля някой да ми обясни как се ползуват тези слотове за строеж .Само за строеж или за надстрояване и каква е разликата от обикновените такива.
  • marko (BG1)marko (BG1) Публикации: 13
    събираш 50 жетона и когато започнеш строеж или надграждане автоматично се включва слотът с жетоните. Веднага можеш да строиш едновременно и с другия слот- 2 строежа едновременно
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    Само аз ли имам този проблем?
    http://prntscr.com/jabimr
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Искрено вярвам, че е достатъчно да пишеш на едно място.
    Вчера писа на стената ми, където ти и отговорих какво да направиш.
    Моля, направи си труда да прочетеш.
  • Yorg (BG1)Yorg (BG1) BG1 Публикации: 78
    Искрено се извинявам за невежеството си, но наистина не намирам отговора ти.
    Ето снимка от входящата кутия.Тук ли трябва да е?  Помогни , моля!
    http://prntscr.com/jaiscg
    Проблемът продължава и почтено моля за помощ.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Няма логика да пишеш на стената ми, а да търсиш отговор в пощенската си кутия. Отговорът е там, където е зададен въпросът. ;)
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Здравейте.Нашия кооп построихме кораба на корабокрушенеца на 2 ниво.Но днес след като беше построен го видях за кратко новата лодка и след това изчезна.Какво стана и сега отново показва че сме на 1 ниво след събиране на толкова много пирони.Защо ни изчезна новия облик на лодката и нивото ни.Моля за съдействие
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Днес няма ли кой да ми отговори????????????

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл