Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

11624

Коментари

  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    благодаря все пак:)))

    а подръжката ми дава само на англйиски,защо така?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    От септември миналата година няма поддръжка на корейски, унгарски, български, чешки, турски и румънски език.
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    много лошо така:((((((((((
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Съжалявам, но такива са фактите.
    Можеш спокойно да използваш гугъл преводач. Ако нещо не им стане ясно, винаги могат да поискат допълнителна информация.
  • Niki3333 (BG1)Niki3333 (BG1) Публикации: 9
    ок:))
  • nelllli (BG1)nelllli (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте, моя проблем е че преди малко зареждах злато през телефона и 18 секунди преди края връзката се разпадна. много моля помогнете!
    Опитах през подръжка но там ми пише на английски и аз не разбирам.
    Молбя, моля помогнете!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    nelllli (BG1) каза:
    Здравейте, моя проблем е че преди малко зареждах злато през телефона и 18 секунди преди края връзката се разпадна. много моля помогнете!
    Опитах през подръжка но там ми пише на английски и аз не разбирам.
    Молбя, моля помогнете!
    Здравей.
    Съжалявам, но само Поддръжка могат да помогнат. Просто използвай Гугъл преводач. Няма да е проблем- ако не разберат нещо, ще поискат подробности.
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Здравейте след днешната актуализация ми дойдоха прословутите подкови
    които трябваше да получа още след като въртях колелото
    както и да е
    а сега защо не мога да си пусна
    Не ми дава за бонуса които е 8 часа
    кога ще мога да ги ползвам??????????????????
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Получих ги подковите ,но защо ми се появяват в цветната ферма
    вместо при коня
    как да ги ползвам????????
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Този бустер ти позволява да получиш определен процент подкови повече при товарене на кораба. Ето защо се появява в Цветната- защото там е корабът.
    Другояче казано- ти не получаваш директно подкови, а бустер, увеличаващ броя, който можеш да вземеш от кораба.
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    ок после го разбрах
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    редактирано 28.03.2017
    Някой има ли проблем с влизането в играта?Сутринта влизах и играх мисии,после ме изхвърли и вече не мога да влезна.Почистила съм кеша,пробвах и с друг браузер -не става
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    В общата тема за бъгове вече написах, че има глобален срив на сървърите и се работи по отстраняване на проблема.
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    Благодаря!
  • мимка3 (BG1)мимка3 (BG1) Публикации: 1
    VASI.VAS (BG1) каза:
    Благодаря!

    Niki3333 (BG1) каза:
    ок:))
    Niki3333 (BG1) каза:
    ок:))


  • HELLO (BG1)HELLO (BG1) Публикации: 69
    Здравейте, а какво се прави при забравен имейл?

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 17.04.2017
    HELLO (BG1) каза:
    Здравейте, а какво се прави при забравен имейл?

    Здравей.
    Можеш да си видиш имейла тук, във форума, в собственият си профил.
    1. Първо кликни горе вдясно, където е изписано името ти.
    2. След това върху малкото зелено човече.
    3. На това място ще видиш имейла, с който си регистриран/а в играта.
  • HELLO (BG1)HELLO (BG1) Публикации: 69
    Съжалявам трябваше да започна първо с това, че питам за фермата на сестра ми. Днес се опита да влезе във форума обаче й показа, че няма такъв играч, което значи, че имейлът е грешен. В самата игра влиза без проблеми, но за да влезе във форума й трябва имейлът й, който тя не помни.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Достъпът до форума се осъществява посредством имейла, с който е регистрирана фермата, и паролата на фермата.
    Когато във форума се влиза през бутончето, което е вътре в играта, имейлът се изписва автоматично и трябва само да се въведе ръчно паролата, както и да се избере българският сървър.
  • HELLO (BG1)HELLO (BG1) Публикации: 69
    Благодаря ти!

  • EVITAA (BG1)EVITAA (BG1) Публикации: 4
    Здравейте имам проблеми с вятърната мелница ,не мога да освободя произведена продукция ,мола да ми помогнете да реша този проблем 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    EVITAA (BG1) каза:
    Здравейте имам проблеми с вятърната мелница ,не мога да освободя произведена продукция ,мола да ми помогнете да реша този проблем 
    Здравей.
    Проблемът ти се дължи на неограничените складове от миналата седмица. Просто продай излишната храна.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Добро утро като се надгражда в кооперативното село и има бъг днес си стои на нула таймера нищо не помага 

  • malkata23 (BG1)malkata23 (BG1) Публикации: 9
    Здравейте,днес си купих една декорация с монетите от златната седмица,но ми написа,че имам прекалено много и трябва да изтрия нещо.Докато разбера какво декорацията отиде някъде.Сега нямам декорация,но и монетите ги няма.Можете ли да ми кажете къде е?Да уточня,че не е при другите декорации,търсих я там.
  • Селянин (BG1)Селянин (BG1) BG1 Публикации: 4
    защо ми изчезна котешката катерушка и как да я  възстановя
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Не е изчезнала - премахната е, както на голяма част от играчите. Просто трябва да я построиш отново, защото другата седмица ще има специално събитие, посветено на тях, което ще помогне да възстановите загубените талисмани.
  • a_nati (BG1)a_nati (BG1) BG1 Публикации: 2
    искам да си сменя паролата ала не получавам нищо на АБВ пощата .МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!!!!

  • petq_milanova (BG1)petq_milanova (BG1) Публикации: 4

    Здравейте!

     Имам ферма от доста време и в началото като я създавах съм й задала да влиза автоматично. Сега когато се опитвам да вляза от друго място не мога, защото не помня паролата. Не мога й да я сменя защото ми дава и грешна поща. В нея не съм влизала с години и също не й помня паролите. Моля дайте съвет как да се справя защото ми предстои преинсталация и ще остана без достъп, а съм 181 ниво. Сами разбирате, че няма да почна от нулата. Какво мога да направя?

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Мога да те посъветвам само да се обърнеш към Поддръжка и много подробно да им обясниш всички тези неща. Ето от ТУК може да се свържеш с тях. Не използвай формата за промяна на парола, а директно пусни тикет.
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    Имам проблем с бройките хумус - намаляват без да съм ги използвала. Преди време пак беше така - имах над 1000 и нещо и като започнах да го използвам по 10-20 на ден, забелязах, че ми се губят по 200-300. Днес сутринта имах 900 и нещо, вечерта вече е спаднал на 630. Защо става така? Не го ли използвам, няма проблем - започна ли редовно да слагам по ниви и градини и изчезва.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл