Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Събитие "Време е за приказки" - задачи и награди

124

Коментари

  • Galesija2Galesija2 Публикации: 11
    редактирано 01.03.2014
    Крайната награда ме интересува каква е. Тези след всяка съпка ги знам - пише ги. Накрая какво се получава ме интересува. И най-вече като играя ''специалист''....в английския форум също нищо не открих...
  • Galesija2Galesija2 Публикации: 11
    редактирано 01.03.2014
    аз вече се отказах :) стигнах до ябълките и хлъцнах ....а и с тези актуализации се изгуби много от времето. За да мина ябълките и да ми остане време за светулките трябва да ги пускам на всеки 3 часа и ще си прецакам и съня и уикенда. Затова реших да пасувам. Следващият път ще разпределя силите....сега само ме гложди любопитството....ккава е наградата :)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 01.03.2014
    Galesija2 написа: »
    аз вече се отказах :) стигнах до ябълките и хлъцнах ....а и с тези актуализации се изгуби много от времето. За да мина ябълките и да ми остане време за светулките трябва да ги пускам на всеки 3 часа и ще си прецакам и съня и уикенда. Затова реших да пасувам. Следващият път ще разпределя силите....сега само ме гложди любопитството....ккава е наградата :)

    Наградата можеш да я видиш във фермата ми! На първия ред между къщите е кулата!:)
  • Galesija2Galesija2 Публикации: 11
    редактирано 01.03.2014
    Браво на теб! Честито! Но ти имаш "ресурсите" да я вземеш навреме...за мен е малко раничко. Трябва още да се развивам. Но си мисля...за 78 щастие и ябълки на стойност 11 милиона и половина - наградата е за колекционери. На мен ми идва скъпичка....По -нататък ще се боря за нея. Успех на всички , които играят!
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 01.03.2014
    Galesija2 написа: »
    Браво на теб! Честито! Но ти имаш "ресурсите" да я вземеш навреме...за мен е малко раничко. Трябва още да се развивам. Но си мисля...за 78 щастие и ябълки на стойност 11 милиона и половина - наградата е за колекционери. На мен ми идва скъпичка....По -нататък ще се боря за нея. Успех на всички , които играят!

    И ти имаш ресурс, ама се запитай, защо са ти тези ниви в такова количество?:)
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 01.03.2014
    Galesija2 написа: »
    Браво на теб! Честито! Но ти имаш "ресурсите" да я вземеш навреме...за мен е малко раничко. Трябва още да се развивам. Но си мисля...за 78 щастие и ябълки на стойност 11 милиона и половина - наградата е за колекционери. На мен ми идва скъпичка....По -нататък ще се боря за нея. Успех на всички , които играят!
    И ти можеш да имаш ресурсите, но много странно си си построил всички неща. 2 череши? 7 ниви?? Аз не съм виждала такова нещо до сега. :) 1 череша и 4 ниви са ти напълно достатъчни. :) Просто им вдигни до максимум нивото. Можеш да си вдигнеш нивото на ябълките и да построиш нови градини с работниците от ненужните(според мен) ниви и череши и следващия път успешно да минеш "специалист". Успех! :)
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 01.03.2014
    Задача 5 - специалист
    Дари ябълки - 26 100

    Това са найстина твърде много ябълки, другите задачи имат разлика но не олкова голяма като на задача 5, да бяха 15 хил примерно, а това 26 хил са перкалено, за това не мисля да го играя някога.. пък и за разлика от 4 щастие не мерси :) да не си помислите че мнението ми е злобно и нещо от сорта :)
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 01.03.2014
    ани777 написа: »
    Задача 5 - специалист
    Дари ябълки - 26 100

    Това са найстина твърде много ябълки, другите задачи имат разлика но не олкова голяма като на задача 5, да бяха 15 хил примерно, а това 26 хил са перкалено, за това не мисля да го играя някога.. пък и за разлика от 4 щастие не мерси :) да не си помислите че мнението ми е злобно и нещо от сорта :)
    Както си прецениш не са чак толкова много ябълките за наградата ако сравним с дарението там се дава много повече за сходна награда ,ако ти се четат приказки от кулата за специалисти може да погледнеш темата тук http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?4603-%D0%97%D0%90-%D0%98%D0%9B%D0%98-%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%A2%D0%98%D0%92-%D0%9A%D0%9C%D0%95%D0%A2%D0%98%D0%A6%D0%90&p=54984#post54984
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 01.03.2014
    Може би си струва да се играе, но при условие, че можеш да повториш събитието за по-малката награда. Определено са много ябълките и се радвам, че не го стартирах. Но всеки си преценява за себе си. Доста хора я играят заради предизвикателството. Стискам палци на всички да успеят!
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    редактирано 01.03.2014
    Е то преценката е една, а реалността друга :) за 14 часа от 4 краварника и 2 ябълкови градини получих 00 светулки, добре, че поне на 6 ниви царевица дава средно 2-4 :)
    Не ме питайте защо са ми 6 ниви царевица, всеки преценява сам какво ще строи
  • DerekDerek Публикации: 132
    редактирано 01.03.2014
    За светулките най-сигурни са производствените сгради. На ниви и обори не разчитам ,лично аз. :) ИМах рози, от пет рози - само едната нива даде светулчици... четири ябълкови градини - нада светулка от последните може би две-три обирания... мелницата върти, добре че е тя. :d Силоза и компресора също. Мои наблюдения. :) В предното събитие се прецаках - нямах листа за компресора, тънех в лайна/хахах, сериозно, хамбара преливаше с тор/ та си взех поука. Тогава само мелницата ме избута напред :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 01.03.2014
    Да, точно така светулките се събират предимно от силоз, компостер и мелница.
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 02.03.2014
    От свинете ми даде за пръв път 20 светулки :d
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 02.03.2014
    Аз разказвам приказки вече от кулата за специалисти а вие със светулки се борите още.
  • Gladiatora2Gladiatora2 Публикации: 13
    редактирано 02.03.2014
    От 4 ниви пшеница само от 1 нива изкарах 50 светулки
  • desiccdesicc Публикации: 1
    редактирано 02.03.2014
    абе хора имам проблем нали спираха сървъра аз съм desicc и без да искам съм направила друга ферма с името desicc и сега не мога да си вляза във старата ако може някой да помогне
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 02.03.2014
    На колко места още си го написала това??? Вземи първо попрочети темите из форума и тогава пиши! Не искам да съм груба, но защо чакаш някой да ти реши проблема, вместо да опиташ да се справиш сама?!?!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 02.03.2014
    desicc написа: »
    абе хора имам проблем нали спираха сървъра аз съм desicc и без да искам съм направила друга ферма с името desicc и сега не мога да си вляза във старата ако може някой да помогне
    Погледни си пощенската кутия!!!
  • archangel33archangel33 Публикации: 25
    редактирано 14.05.2014
    Броят на яйцата в първия пост трябва да се коригира :cool:
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 14.05.2014
    desicc написа: »
    абе хора имам проблем нали спираха сървъра аз съм desicc и без да искам съм направила друга ферма с името desicc и сега не мога да си вляза във старата ако може някой да помогне

    Няма как да направиш две ферми с едно име.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 14.05.2014
    Може- ако е сменил/а и сървъра. Има тема за това как да се върнеш на БГ сървъра.
  • daniel_mdaniel_m Публикации: 1
    редактирано 14.05.2014
    Здравейте,и се извинявам ако мястото за моя проблем не е тук.Става въпрос за наградата след събиране на картите,като пишеше 250 тор и 65 000 ,но не си получих тора,а за парите честно казано не засичах колко са били преди това.В тази връзка онзи ден въртях колелото 8 пъти за голяма награда.На едното завъртане ми се паднаха 400 листа ,но и тях ги няма а другите парични пак не ги следих.Ако бъркам с темата пишете ми къде мога да я пусна и има ли начин да си върна нещата които ми се полагаха.Други от моето село изпълнили задачата казаха че са си ги получили.Хубава вечер и поздрави от мен.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 14.05.2014
    Единственият начин е да пишеш на поддръжка- само те могат да ти помогнат. Но трябва да си на 100 % сигурен, че наистина не си си получил наградата.
  • ann701ann701 Публикации: 8
    редактирано 15.05.2014
    daniel_m написа: »
    Здравейте,и се извинявам ако мястото за моя проблем не е тук.Става въпрос за наградата след събиране на картите,като пишеше 250 тор и 65 000 ,но не си получих тора,а за парите честно казано не засичах колко са били преди това.В тази връзка онзи ден въртях колелото 8 пъти за голяма награда.На едното завъртане ми се паднаха 400 листа ,но и тях ги няма а другите парични пак не ги следих.Ако бъркам с темата пишете ми къде мога да я пусна и има ли начин да си върна нещата които ми се полагаха.Други от моето село изпълнили задачата казаха че са си ги получили.Хубава вечер и поздрави от мен.
    Торта е животинска тор а не тор която е за овошките.В описанието на задачите и възнаграждението е пропуснато,че е животинска тор и ако си гледала торта за овошките няма как да ти ги е отчело 250 тор.
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 15.05.2014
    ann701 написа: »
    Торта е животинска тор а не тор която е за овошките.В описанието на задачите и възнаграждението е пропуснато,че е животинска тор и ако си гледала торта за овошките няма как да ти ги е отчело 250 тор.

    Мисля, че си права! До колкото си спомням и на мен ми се случи да се объркам, че не ми е дало торта а тя се оказа животинска.
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 15.05.2014
    от слънчогледа дава 80 трохи
    пиги1022 написа: »
    ГМО царевица дава 10 трохи, а ГМО пшеница по 5. С ГМО зеле не съм пробвала.:)

    от ГМО зеле дава 20


    Постовете са обединени от Virginy
  • vikitoriaj88vikitoriaj88 Публикации: 1
    редактирано 17.05.2014
    Много ви Благодаря за информацията :)
  • pavkata7pavkata7 Публикации: 7
    редактирано 18.05.2014
    зареждам 6-те ниви с жито и какво става нищо няма 1 светулка за какво си играх да чакам 6 часа
    това актуализация или е глупава работа на екипа ви


    Постът е преместен от Virginy: Грешна тема!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 18.05.2014
    Времетраенето не гарантира че ще ти даде светулки, всичко е на късмет.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 18.05.2014
    Обществена тайна е, че светулки излизат най- много от мелница, силоз и компостер. Така че моят съвет е- трите сгради на пълни обороти, а ако имате повечко свободно време, сейте царевица и въртете курниците.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл