Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация Фермерски съюз - мнения и въпроси

Здравейте, фермери, очакваме Вашето мнение или въпроси за актуализацията Фермерски съюз в тази тема,

Коментари

  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Може ли повече подробности! Чета описанието, но не мога да се ориентирам. Точките, които аз направих си стоят непроменени. Има съотборници, които също са изпълнили задачите, но точките си стоят едни и същи. Как се дават тези точки, явно не е само за изпълнение на задачите?
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    При завършването на задачите не получавате точки, а награди.
    Точки могат да бъдат получени: 
    - при стартиране на фермерския съюз, според това от кога играете и нивото на играча, т.е. всеки играч получава в началото индивидуално определени точки
    - покупка в магазина /горе вдясно/
    - покупка в центъра за награди /със златни ябълки/
    - дневен бонус точки
    Когато съберете достатъчно точки, ще отключите задачите от следващото ниво. 
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Благодаря!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Забравих да кажа, че получените бонуси ще действат постоянно, също така е важно бонус-точките да се събират всеки ден.
  • Patricia (BG1)Patricia (BG1) BG1 Публикации: 16
    Защо след като съм изпълнила всички задачи от ниво 1, не ми се отключва ниво 2 и не се отразяват исканите и събрани продукти?
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Трябва да съберете необходимите точки, за да преминете в следващото ниво
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Покупкитв центъра за награди със златни ябълки изобщо не се отразяват на резултата,стои си едно и също без никакво развитие.Май  и това е поредната недомислица,но ние вече свикнахме.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @Vereja (BG1) В центъра за награди можете да си купите точки със зратни ябълки, от други покупки не се получават точки.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 02.08.2022
    Отрязаха ни за фермерските точки, които се купуваха със златни ябълки. Кутии не купувайте, че дават глупости. Махнаха златни семки и лицензи, а ми се хвалят с нова актуализация. Точките за фермерския съюз вече се вземат на 12 часа , а не на 24, но отново никой не ни предупреди. Мечта е да си мод в нашия форум, рядко се пише и може поне с новостите да ни запознават.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @ivi3 (BG1) Действително, точките за фермерския съюз вече се дават на 12 часа, за което (за съжаление) узнах заедно с другите играчи.
    Вече съм заявила, че играчите са недоволни от липсата на точки и питах дали в бъдеще ще се предлагат в наградния център, очаквам отговор.

    Каква мечта е да си модератор тук не ми е ясно, но ако има желаещи за позицията - в момента се търси модератор и за българския форум, моля желаещите да се свържат с мен или с екипа.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл