Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъг с мисиите

Защо ми търси мисия по 10-15 мин.? За 1 час ми пуска средно по 5 мисии и все с по 1 или 2 човека.

Коментари

  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    защото си лакома и искаш всяка мисия да вземеш и играта те наказва в бавната лента на магистралата с две думи спукала си гума 
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    редактирано 21.06.2020
    защото си лакома и искаш всяка мисия да вземеш и играта те наказва в бавната лента на магистралата с две думи спукала си гума 
    Нещо си се объркал мой човек.... Ако беше така на теб и 1 мисия нямаше да ти даде.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Като играч съм забелязала, че колкото по-големи количества събирате и по-дълго останете в мисия, толкова по-бавно ви избира следваща, нямам обяснение защо се получава така.
    Другият случай, в който това се получава е когато не сте били достатъчно активни последните няколко кооперативни състезания, т.е. играта ви отчита като "неактивен" състезател и ви търси подобни съперници за следваща мисия. 
    @deizy6 (BG1) Иронията и отношението ви в предходния коментар са напълно неуместни, в случая @ivanfudulski (BG1) се е опитал да ви подскаже къде са ви грешките и как трябва да се играе, за да се постигат резултати.
  • saridon (BG1)saridon (BG1) BG1 Публикации: 34
    защото си лакома и искаш всяка мисия да вземеш и играта те наказва в бавната лента на магистралата с две думи спукала си гума 
    Кой ли е "лакомия"?  :D 
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Tiana каза:
    Като играч съм забелязала, че колкото по-големи количества събирате и по-дълго останете в мисия, толкова по-бавно ви избира следваща, нямам обяснение защо се получава така.
    Другият случай, в който това се получава е когато не сте били достатъчно активни последните няколко кооперативни състезания, т.е. играта ви отчита като "неактивен" състезател и ви търси подобни съперници за следваща мисия. 

    Здравейте! :)
    Не съм много съгласна, че това е единствената причина. Аз играя постоянно, така, че няма как да ме отчете като неактивен играч. Още повече, че почти никога не оставам в мисия до край. От друга страна с трактор ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ми търси по 5-6 мин., а когато съм без него по 1мин. Не виждам логиката...Миналото п-во беше същото. По този начин се губи и време, и ресурси, и точки. Така, че аз също съм на мнение, че може би има някакъв бъг.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Бъг с мисиите няма, в диалоговия прозорец за стартиране на мисия ясно е посочено, че търсенето може да отнеме време - до 5 минути, като ако не бъдат намерени достатъчно играчи в петте минути време за търсене, мисията ще започне с по-малко играчи. Изборът се извършва на случаен принцип.
    Независимо от това, утре ще предам оплаканията ви на екипа.
    Както ясно съм написала, споделила съм личните си наблюдения като играч, те по никакъв начин не обвързват екипа.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Tiana каза:
    Бъг с мисиите няма, в диалоговия прозорец за стартиране на мисия ясно е посочено, че търсенето може да отнеме време - до 5 минути, като ако не бъдат намерени достатъчно играчи в петте минути време за търсене, мисията ще започне с по-малко играчи. Изборът се извършва на случаен принцип.

    Наясно съм със случайния принцип и с търсенето на играчи, но до сега не съм играла с по-малко от 5 играча, а и не ставаше въпрос за това, а за времето на мисиите. Не може за 1ч.и 8 мин. с трактор да изиграя точно 10 мисии /всяка с по 6 човека/, като всяка от тях е с продължителност не повече от 25 сек., а  без него - около 25 за час и мисиите ми да идват за около 10 сек. Според мен би трябвало да е обратното :) Именно това ме наведе на мисълта, че може да има бъг.  

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл