Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Нов Конен Сезон: Очаква Ви награда за годишнината


Horse Season Anniversary

Здравейте фермери и фермерки,


Очакваме коментарите ви за новият Конен сезон в тази тема.


Поздрави,
Ели
Post edited by Freyja on

Коментари

  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    През този сезон неизвестно защо ми избира за състезание най-слабия кон ,което води до 100 % загуби.И го  на поляната го пращах,и ново име му сложих,но уви,,положението е същото.Печеля единствено когато аз предизвиквам някого на състезание с основния си кон.Толкова сезони са минали досега,такова нещо не се е случвало.Надявам се единствено,че следващия няма да е същото.Ако продължи,трябва да унищожа другите коне и да оставя само един,което пък обезсмисля играта.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    В началото на сезона изберете ръчно коня, който искате да се състезава когато Ви предизвикат, докато не го размножите /на ливадата или в конюшнята/, няма да се променя.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Избрала съм го ръчно в началото,както  съм правила винаги през годините,в които съм в играта и нито съм го размножавала,нито съм го пращала някъде.И сега при всяко влизане го избирам,но уви,автоматично влиза най-слабият..Изглежда  е свръх амбициозен и иска да се докаже,но не му стигат силиците на горкия,,кой знае.
    Надявам се  през следващия сезон да нямам подобни проблеми..
    Благодаря за отговора.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Ще поискам проверка, избраният кон след катоо почне сезона не би трябвало да сменя.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл