Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Монети на приятелството

Здравейте!Един въпрос ме мъчи тук от седмица ,две....Защо по  дяволите не си получавам монетите на приятелство?

Коментари

  • ChampionManuela (BG1)ChampionManuela (BG1) Публикации: 18
    Отговор ✓
    Защо по дяволите не си получавам монетите на приятелството?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Дали не се е случило нещо такова:


    Вие и приятеля, които сте поканили, ще останете най-добри приятели до момента, в който той/тя отключи Цветната ферма или достигне ниво 41. След това връзката ще бъде прекъсната и ще се освободи място за нови най-добри приятели.
    Ако свързан приятел не е онлайн повече от две седмици, връзката също ще бъде прекъсната. Тя няма да се възстанови автоматично, ако той/тя се върне в играта след тези две седмици.


  • ChampionManuela (BG1)ChampionManuela (BG1) Публикации: 18
    Здравей....ами аз получих само до 70 монети...оставащите до прекъсване на приятелството 240...до ниво 30,и другите 600 до цветна ферма не съм си получила това имах в предвид...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    Ако са спазени всички условия (приятелят не е отсъствал повече от 2 седмици и се развива), значи наистина има проблем, за който обаче се налага да се обърнеш към Поддръжка.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл