Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 20.11 - Спасяване на златни рибки и Коледно настроение

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте.

Тук можете да изкажете мнения и впечатления по темата. :)
«13

Коментари

  • mira82 (BG1)mira82 (BG1) BG1 Публикации: 2
    аз нямам нито златни рибки, нито дядо Коледа
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Никой няма, чакаме актуализация :)
  • mira82 (BG1)mira82 (BG1) BG1 Публикации: 2
    мерси 

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте за новото събитие с рибките иска за да се произвежда храна глухарче , мляко и бадеми на гурмето в воденицата . 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Да, така се оказва. Този път обаче не аз съм пропуснала информация (за пръв път от доста време ;) ). Просто по подразбиране са приели, че ще се досетим, че може и в двете сгради.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    И в двете мелници може. 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    и олег може да се ползва за златни рибки 5 броя и 30 броя 
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    само че иска много долари.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Цената на рибките в долари е според нивото на играча, а цената в злато е еднаква за всички.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Даже са евтини в долари.проблема не е в тях а в изхранването им.просто трябва да се балансират нещата
  • S S D (BG1)S S D (BG1) Публикации: 2
    къде да си меля бълхите имам само за флаери не и за примамка 
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    S S D (BG1) каза:
    къде да си меля бълхите имам само за флаери не и за примамка 
    обери си млякото паткарниците прасетата и кокошките .ще получиш бълхи .смели ги в мелницата в основната ферма.ще получиш стръв за златни рибки
  • S S D (BG1)S S D (BG1) Публикации: 2
    akinak (BG1) каза:
    S S D (BG1) каза:
    къде да си меля бълхите имам само за флаери не и за примамка 
    обери си млякото паткарниците прасетата и кокошките .ще получиш бълхи .смели ги в мелницата в основната ферма.ще получиш стръв за златни рибки
    при мен няма производство за примамка на златна рибка
    не мога да изпратя олег с долари, има само със злато
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Известен бъг е и не е при всички, но за съжаление няма решение към момента

    Не ти остава друго освен да чакаш фикс утре
  • megit (BG1)megit (BG1) Публикации: 14
    Аз също имам проблем и нямам опция за приготвяне на примамка . Също така не мога да пращам Олег за златни рибки с долари а само със злато . То нямат край бъговете и простотиите вече. Ако веднъж след актуализация няма бъгове ще им изпратя поздравителна грамота
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    Здравейте, съжалявам, ако проблема се обсъжда в друга тема - не съм  я намерила. 
    След тази актуализация на нивите ми изчезна опцията "засей последното използвано семе" . Всеки път трябва да отварям и да "прелиствам", за да засадя?!? 
    Това, надявам се, ще бъде оправено преди следващото кооп. първенство!
  • Фермерче (BG1)Фермерче (BG1) Публикации: 23
    Добро утро. Да попитам, къде подяволите изчезна стръвта?! 1 час я чакам да стане в мелницата и след като я взех, не ми я отчита никъде. Ако ще е така - да не се хабя да я произвеждам, а да пращам Олег за златните рибки. Колкото до "засей последното използвано саме" - и при мен е така и е много дразнещо. 
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Добро утро и здравей,
    търся я в менюто със стръвта в кутията с рибарски принадлежности където се намират и другите видове стръв
  • Milen Drandev (BG1)Milen Drandev (BG1) Публикации: 5
    Аз също имам проблем! Имам 700 храна за рибките, но ми изписва, че нямам, следователно не трупам точки. Храната за рибките не отива при аквариума...
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Правилната храна ли произвеждаш? Трябват флейки
  • Milen Drandev (BG1)Milen Drandev (BG1) Публикации: 5
    Да, правилната е. Снощи имах храна в аквариума, но след като свърши не се презареди с готовата нова.
  • Milen Drandev (BG1)Milen Drandev (BG1) Публикации: 5
    Значи май не е правилната. Храната ми е от гурме фермата произведена, явно тя не става за хранене на рибките, а само за кооперативното село.....
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте и пелети в селото като се осигуряват спря да отчита и точките за декорацията в селото наново са почнали . 


  • saridon (BG1)saridon (BG1) BG1 Публикации: 34
    Защо са толкова високи цените на златните рибки? За 5 златни рибки ми иска 1 млн. долара!?
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 21.11.2017
    Ако това ще те успокои, на мен ми иска по 2 и половина :D




    Rumi88 (BG1) каза:
    здравейте и пелети в селото като се осигуряват спря да отчита и точките за декорацията в селото наново са почнали . 

    Тъкмо това коментирахме в чата. Не зная как ги изчисляват, но нулата да не те плаши. Нула и пак почва, абе само за академици математици. Навсякъде е така, не е бъг. Някой смятащ да го обясни, че да няма смут в душите :p

  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    Храната се вижда, като цъкнете на оставащото време 

  • Milen Drandev (BG1)Milen Drandev (BG1) Публикации: 5
    Аз имам още един въпрос.. 67 точки на секунда ли е макса на аквариума защото имам 80 рибки, ами изписва 67т. на секунда
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 21.11.2017
    Не, дори да има максимум едва ли някой го е достигнал все още, но най - вероятно няма максимум

    P.S. колкото повече рибки слагаш толкова по - бавно ще се увеличава скоростта
  • Jorsito (BG1)Jorsito (BG1) BG1 Публикации: 15

    Добре, от вчера ми блокира мелницата в основната ферма, заради свръх производство на рибешка храна.

    няма опция да продам храната, нищо не мога да направя, но не мога да използвам мелницата!

    Аман от бъгове.


  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 21.11.2017
    От вчера до сега рибките не я ли изядоха, твоите са много и се хранят редовно?


    P.S. Оп ще има фикс, престрашиха се, сега окончателно ще го съсипят сигурно

    Правете снимки на наличностите!!!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл