Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъг с декорацията снежен човек

След като събрах изискуемите 4 386 снежни топки за 56 точки щастие от декорацията снежен човек, новото изискване беше 7 193 топки за щастие 56, отново... Съответно, получената от мен декорация в инвентара се оказа с нежеланите от мен 55 точки щастие, а не с постигнатите 56...

Много моля, оправете бъг-а или ми възстановете изгубения ресурс!

Благодаря предварително!

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Нали осъзнаваш, че във форума поддръжка няма?
    Ако желаеш някой да ти оправи нещо, трябва да се обърнеш директно към тях чрез бутончето за връзка с Поддръжка. Намира се в играта, точно до бутона за изход.

    Честита Коледа! :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Boyo (BG1) каза:

    След като събрах изискуемите 4 386 снежни топки за 56 точки щастие от декорацията снежен човек, новото изискване беше 7 193 топки за щастие 56, отново... Съответно, получената от мен декорация в инвентара се оказа с нежеланите от мен 55 точки щастие, а не с постигнатите 56...

    Много моля, оправете бъг-а или ми възстановете изгубения ресурс!

    Благодаря предварително!

    Здравей, @Boyo (BG1)
    За всякакви технически проблеми и загуби, свързани с фермата, се подава тикет до Съпорт. Можеш да направиш това от ТУК.
  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    Ivakriva (BG1) каза:
    Нали осъзнаваш, че във форума поддръжка няма?
    Ако желаеш някой да ти оправи нещо, трябва да се обърнеш директно към тях чрез бутончето за връзка с Поддръжка. Намира се в играта, точно до бутона за изход.

    Честита Коледа! :)


    При положение, че във форума няма поддръжка, какъв е смисълът от секция "Технически проблеми и бъгове"? :)

    Честита Коледа и приятно изкарване на новогодишната нощ! :)

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Едно време, когато форумът имаше Комюнити мениджър, той беше директната връзка между играчите и екипа на играта и определено имаше смисъл от този раздел.
    За съжаление сега форумът разполага само с мен, а аз нямам и наполовина възможностите и правомощията на КМ. Мога да помогна със съвет или евентуално да съдействам (когато правилата го позволяват). Но това е най-доброто, което мога да направя- да ви кажа кое е масов бъг и ще бъде фикснато и кое е персонална грешка и трябва тикет до съпорт.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл