Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Забелязани проблеми след актуализацията от 20.09

2

Коментари

  • tedi_4 (BG1)tedi_4 (BG1) BG1 Публикации: 30
    и пазара ми се е прецакал......няма ми сергиите и клиентите някой път не дават пари ,а си вземат продуктите...../ :#
  • anibogdanova (BG1)anibogdanova (BG1) BG1 Публикации: 10
    Не мога да  отворя кораба и да го заредя,нивите се торят през една.Кога ще оправите проблема.?
    Благодаря предварително.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Все още не е ясно кога ще има хотфикс, но ще е днес.
    Моля всички за малко търпение.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здавейте.
    Времевата рамка за хотфикса е между 15.00 и 17.00 часа, така че е напълно възможно да започне всеки момент.
    Когато имам повече информация, веднага ще я споделя с вас.
  • slavi638 (BG1)slavi638 (BG1) Публикации: 2
    ЗАЩО ХРАНАТА ЗА ПИНГВИНИ ОТ ОСТРОВА МИ ИЗЧЕЗНА?????!!!!БЯХ СЪБРАЛА ОКОЛО 300,А СЕГА Е 00!!!ВЪВ ВСИЧКИ ФЕРМИ Е ТАКА.ПОНЕ ВЕДНЪЖ СГРЕШЕТЕ В НАША ПОЛЗА,А НЕ ВСЕ ВЪВ ВАША!!!!
  • slavi638 (BG1)slavi638 (BG1) Публикации: 2
    А И СИ НАПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ОБЯСНИТЕ КАКВИ СА ТЕЗИ СЕЛСКИ ДОЛАРИ И ОТКЪДЕ ЩЕ СЕ ПОЯВЯТ!
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    slavi638 (BG1) каза:
    А И СИ НАПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ОБЯСНИТЕ КАКВИ СА ТЕЗИ СЕЛСКИ ДОЛАРИ И ОТКЪДЕ ЩЕ СЕ ПОЯВЯТ!
     А ти направи ли си труда да погледнеш в английския форум какво са казали?

    The cooperative village and village dollars are still a secret for now. 
  • starnako (BG1)starnako (BG1) Публикации: 2

    След промените не мога да правя нищо в цветната си ферма?

  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    preslav94 (BG1) каза:
    slavi638 (BG1) каза:
    А И СИ НАПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ОБЯСНИТЕ КАКВИ СА ТЕЗИ СЕЛСКИ ДОЛАРИ И ОТКЪДЕ ЩЕ СЕ ПОЯВЯТ!
     А ти направи ли си труда да погледнеш в английския форум какво са казали?

    The cooperative village and village dollars are still a secret for now. 
    Ами да вземат да закрият и форума,че да си знаем-информация само в чуждоезичните форуми
  • KossjoUser (BG1)KossjoUser (BG1) BG1 Публикации: 9
    anabelll (BG1) каза:
    preslav94 (BG1) каза:
    slavi638 (BG1) каза:
    А И СИ НАПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ОБЯСНИТЕ КАКВИ СА ТЕЗИ СЕЛСКИ ДОЛАРИ И ОТКЪДЕ ЩЕ СЕ ПОЯВЯТ!
     А ти направи ли си труда да погледнеш в английския форум какво са казали?

    The cooperative village and village dollars are still a secret for now. 
    Ами да вземат да закрият и форума,че да си знаем-информация само в чуждоезичните форуми
    Ама все пак това е форум - място за споделяне на опит. Не е гише за информация. Тук никой не е длъжен да знае и да информира останалите.
  • losivanes (BG1)losivanes (BG1) BG1 Публикации: 9
    Ако вече нещата са си дошли по местата,ще поставя въпроса за селските долари-някой знае ли нещо?
  • Мърморанка (BG1)Мърморанка (BG1) Публикации: 3
    Здравейте, част от изчезналите декорации в цветната ферма се появиха...
    Но тези от високите нива ги няма. Има ли и други играчи с този проблем? Неприятно е...
    Вложила съм доста време и е некоректно. Администраторите имат ли информация?
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    При мен така и не се появиха
  • Veli19 (BG1)Veli19 (BG1) Публикации: 2
    цветната ферма  не работи
  • vevekoleva (BG1)vevekoleva (BG1) Публикации: 3
    Здравейте,
    това, което направихте с тези промени без да ни предупредите не е добра идея. Объркана цветна ферма с изчезнали декорации, на зимния остров изчезнали запаси, изключително лошо организирана начална страница, всичко разпръснато и трудно да обхванеш с един поглед и още глупави идеи. за да си направим фермите сме си купували и злато, обогатили сме ви като създатели, но вие си позволихте да ни промените визията на личните ферми без да тчетете този факт.
    Питам защо ни го причинихте това неудобство. Нали разбирате как може и да се откажем да играем.
  • Fermer03 (BG1)Fermer03 (BG1) Публикации: 10
    При пълен хамбар не можеш да продаваш без рестарт ???
  • tsagalia (BG1)tsagalia (BG1) BG1 Публикации: 8
    Вече 24 часа не мога да играя качествено. Кога ще се оправи играта. Въобще не мога да вляза в цветната си ферма? И кораба ми вече трети път ще отплава без да мога да го посетя. 
  • nikoaa (BG1)nikoaa (BG1) Публикации: 5
    И при мен има проблем с цветната градина, Влизам , но е в режим на подреждане и нищо не мога да правя. Освен това не мога и да изляза освен ако не затворя цялата игра. Кораба също не мога да го товаря. Много проблеми. Ще ни откажете от играта.
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Здравейте, аз имам проблем с цветната ферма-нищо не мога да правя там,стои в режим на пренареждане на сгради и декорации .Размера и е по голям от нормалното.Там е и Кораба,но не функционира.Курсура е като в режим за местене и..толкова.А най дразнещото е че не мога да се върна в другите ферми и трябва да изляза от играта и да влизам отново.Дайте съвет!!!
  • slan4evocvete (BG1)slan4evocvete (BG1) BG1 Публикации: 8
    И аз бях миналата вечер в режим пренареждане  в цветната ферма и когато започнах да нареждам всички декорации ми изчезнаха и до сега нищо , радостта ми беше на макс , а сега е плачевно. Има и други неща , които ми са изчезнали, трябва да го оправят и някаква компенсация да ни дадат. Не ни се играе , като си помисля колко безсънни нощи сме дали, а всичко в момента е ужасно.
  • мунчо (BG1)мунчо (BG1) Публикации: 23
    Е хубаво мина актуализацията  мина хотфиса а къде ми е компенсацията за която говорите нито тор  нито долари нито храна за тюлени.
    А относно една публикация по нагоре.Аз играя бг сървър влизам в бг  форум
    и си нямам понятие от английски как по дяволите да разбера какво пишат там.
    и толкова ли е трудно който знае езика и го е прочел да ни светне и нас невежите.
  • Veli19 (BG1)Veli19 (BG1) Публикации: 2
    цветната ферма не работи ?
  • tsagalia (BG1)tsagalia (BG1) BG1 Публикации: 8
    Veli19 (BG1) каза:
    цветната ферма не работи ?
    До кога ли? Омръзна ми да чакам и мисля, че ще спра да играя тази игра. А беше доста забавна ПРЕДИ!
  • nikoaa (BG1)nikoaa (BG1) Публикации: 5
    Възмутена съм. На всичко отгоре пуснаха и събитието за усърдните работници. и как да насадя глухарчета например. Няма смисъл въобще да се играе. Оставиха ни в неизвестност и нищо не правят.

  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    А ДАЛИ НЯКОЙ ЗАБЕЛЯЗА ЧЕ ПЕКАРНАТА 9 НИВО ДАВА ПО-МАЛКО ПРОДУКЦИЯ ОТ 8 НИВО???
    ПОДИГРАВАМЕ ЛИ СЕ ИЛИ ПРОБВАМЕ НАБЛЮДАТЕЛНОСТТА СИ ???
    И СЪС СИГУРНОСТ ИМА ОЩЕ ДОСТА ЗА ОТКРИВАНЕ .ДОБРЕ ЧЕ ИМА ПОЧИВНИ ДНИ ,ЧЕ ДА ПОРАЗГЛЕДАМЕ НА СПОКОЙСТВИЕ 
  • Niki3333 (BG1)Niki3333 (BG1) Публикации: 9
    Здравейте имам декорации които липсват от склада,ще ми ги върнете ли?
    в цветната ферма

    липсва ми пекарната в стария и вид,също и цветарника от био пазара

    моля да ми се оправят
    с тези актуализации е пълен хаос
  • shegor (BG1)shegor (BG1) Публикации: 1
    Здравейте, 
    Все още си чакам да ми отговорят къде е минния добив, освен че той изчезна, също така загубих и злато, лиценз за добив на злато и 4000 злато, които се обработваха в мината. Мисля, че е редно като ще се прави нещо, да компенсират за губите на всички!
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    shegor (BG1) каза:
    Здравейте, 
    Все още си чакам да ми отговорят къде е минния добив, освен че той изчезна, също така загубих и злато, лиценз за добив на злато и 4000 злато, които се обработваха в мината. Мисля, че е редно като ще се прави нещо, да компенсират за губите на всички!
    Мината е преместена в ранчото за коне,разгледайте внимателно и ще я намерите.
  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    здравейте
    моите декорации от цветната ферма също ги няма
    от актуализацията насам не мога да си позволя да произвеждам нещо в цветната ,защото нивото ми на щастие е доста критично
    кога ще ми ги върнете и за какво изобщо беше това
    нима се подигравате с търпението на всички играчи >:)
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    Към този момент проблемът, свързан с липсващите декорации в Цветната ферма, не може да бъде фиксиран, но екипът работи върху него с най-висок приоритет и ние ще продължаваме да Ви информираме по този въпрос в следващите часове / дни.

    Това гласи официалното съобщение,Просто чакаме




















Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл