Начало Bulgarian Представяне на играчите

Търся фермерски приятели

Здравейте търся си фермерски приятели,проблем е че не знам как да ги добавям в началото съм но играя всеки ден на ниво 24 съм...

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @AmazingNadia (NL1).
    Първо- регистрацията ти е на холандския сървър и няма как да си намериш отбор или каквото и да е от българския сървър. Отделно от това, вече те насочих в правилната тема как да разбереш какво точно изисква задачата "Намери фермерски приятел."

    Моля, използвай търсачката на форума, преди да създаваш нови теми.
  • nadito1985 (BG1)nadito1985 (BG1) BG1 Публикации: 12
    Freyja каза:
    Здравей, @AmazingNadia (NL1).
    Първо- регистрацията ти е на холандския сървър и няма как да си намериш отбор или каквото и да е от българския сървър. Отделно от това, вече те насочих в правилната тема как да разбереш какво точно изисква задачата "Намери фермерски приятел."

    Моля, използвай търсачката на форума, преди да създаваш нови теми.
    Aми не знаех и сега наново ли трябва да се регистрирам,за да съм в български сървър???Всичко отново да започна така ли??
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Ако искаш непременно приятелите и съотборниците да са българи да.Иначе същото става и там само че на друг език вероятно.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново, @AmazingNadia (NL1).
    За съжаление, ако държиш да си на българския сървър, наистина трябва да си направиш нова регистрация. Няма как да се прехвърли профил от един сървър на друг.
  • nadito1985 (BG1)nadito1985 (BG1) BG1 Публикации: 12
    Благодаря Ви,че ме насочихте започнах всичко отначало тук съм вече на 30 ниво дори?
  • вендо (BG1)вендо (BG1) Публикации: 1
    здравеите.тьрся фермерски приятели

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    здравеите.тьрся фермерски приятели

    Здравей.
    Много моля, прочети ТАЗИ тема.
  • Bozhidar (BG1)Bozhidar (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте приятели:Може ли да ви помоля за помош в играта,на 28 ниво съм и все още нямам приятели,ако може да ми помогнете искам приятели от играта ако е възможно  

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл