Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пазари

179

Коментари

  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 14.08.2015
    minka написа: »
    Имам питане аз, ще може ли някой компетентен да ни осветли по въпроса с палатките?
    Трети ден ги чакаме , а никой не благоволи да ни даде някаква информация по въпроса.
    Благодаря предварително

    Здравейте,

    Извинявам се със забавянето, за съжаление отсъствах два дни. Има технически проблем със събитието "За природата" и може да се получи така, че някои играчи да го имат, а други не. Екипът е наясно с проблема и работи за отстраняването му. Бих искала да се извиня за неудобството на играчите, които нямат достъп до събитието. Ако ви е нужна допълнителна информация, можете да се свържете с екипа по поддръжка.

    Поздрави,
  • Rumjna (BG1)Rumjna (BG1) BG1 Публикации: 27
    редактирано 14.08.2015
    При мен вече дойде,но времето е много малко,все едно съм почнала от първия ден с всички,а то не е така.При мен се появи с два дни закъснение,та питането ми е времето ще го оправят или не,защото няма да ми стигне?
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 14.08.2015
    Ако може иконката на пазара да е последна ще бъде супер.

    8298634I.png
  • Sk1lle7 (BG1)Sk1lle7 (BG1) BG1 Публикации: 82
    редактирано 14.08.2015
    Michailova_mimi написа: »
    Хора, като на истински пазар, внимаваш какво пише, за да не се окаже че си купуваш кило ябълки по 5 лв. Искат да продам крем с мед, 20% отгоре - добре дошло. Само мед - и 50% да е отгоре - не става. Не е виновна играта, че се цъка без мисъл. Когато главата не мисли, си пати ...(е, долната част на гърба). Особено крема с мед, вчера си продадох остатъците от него за 2,5 млн, вместо за 2 млн. Какво му е лошото?


    Най- накрая някой да види положителното в тоя пазар, и на мен като не ми харесва някой договор просто го отхвърлям, но със сигурност има печалба от цялата работа, тъй че си тупайте топката :))
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 14.08.2015
    Айде-стига се ослушвайте-махайте тая пародия,наречена пазар-писна ми да се опитвам да избягвам постоянно тия прошляци,дето нон-стоп висят по оградата-сам мога да си решавам кога да си продавам стоката,а не без да искам да се объркам и после да се чудя кво да правя.Не разбрахте ли,че с тия простотии само дразните хората и на много няма да им издържат нервите и ще напуснат.Спирам се дотук,защото рискувам да кажа и доста по-остри неща-затова вземайте се в ръце и отстранете тая простотия.
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 15.08.2015
    Sk1lle7 написа: »
    Най- накрая някой да види положителното в тоя пазар, и на мен като не ми харесва някой договор просто го отхвърлям, но със сигурност има печалба от цялата работа, тъй че си тупайте топката :))

    Честно казано почна да ми харесва. От два дена не са се появявали хора да искат нещо, само си зареждам камионите. ПАрите, които дават са малко повече от базовите, но с времето ще се развие и ще почне да дава по-големи бонуси
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 15.08.2015
    А ще може ли и задачите отляво - Продай прасета, яйца, ябълки и т.н да отчитат продаденото на пазара. В края на краищата ги продаваме нали?
  • daniela895 (BG1)daniela895 (BG1) Публикации: 12
    редактирано 15.08.2015
    А как да махнем изтекъл ограничен договор освен със злато?Мина доста време и си стои :d
  • БискаБиска Публикации: 3
    редактирано 15.08.2015
    хах колко забавно,палатката ми пристигна днес
  • Sk1lle7 (BG1)Sk1lle7 (BG1) BG1 Публикации: 82
    редактирано 15.08.2015
    Winnie the Pooh написа: »
    Честно казано почна да ми харесва. От два дена не са се появявали хора да искат нещо, само си зареждам камионите. ПАрите, които дават са малко повече от базовите, но с времето ще се развие и ще почне да дава по-големи бонуси


    Ами именно, проблема е че искат едни и същи стоки почти всеки път и то такива който не мога да давам, есенции, полски култури и продукти от магазина които не произвеждам
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 15.08.2015
    daniela895 написа: »
    А как да махнем изтекъл ограничен договор освен със злато?Мина доста време и си стои :d
    Доколкото разбрах е проблем при всеки стигнал това ниво. Отговора на КМ в английския форум е, че се работи по проблема.
    Sk1lle7 - така е, все ми иска продукти от цветния магазин, които не ги правя, но май ще почна - или ще отказвам договорите - няма друг избор :)
  • Sk1lle7 (BG1)Sk1lle7 (BG1) BG1 Публикации: 82
    редактирано 15.08.2015
    аз ги отказвам засега повечето но се намира от време на време какво да продам, магарета, цитруси, мед и восък без да се замислям, а на съседа днес продадох тор и медна роса но се забавих и нямаше бонус иначе си е оферта :)
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 15.08.2015
    На мен също ми ги няма клиентите на пазара пък си разпродадох доста месена роса която бях натрупа и тор и храна която имах в изобилие.Кога ли ще ми се появят пак?
  • hope3hope3 Публикации: 19
    редактирано 16.08.2015
    Аууууу,каква радост в неделя сутринта-подарък от разработчиците-пристигна ми палатката,38 часа преди приключване на събитието,обаче е дошла инкогнито с някой каналджия сигурно,щото я няма в лентата от ляво и не се вижда какво е извършено до момента,някакви съчки хвърчат по градините,ама дотам,колко са и какво остава до следваща стъпка-пълна мъгла.
    Който е в състояние да приключи навреме без да ръси купища злато,нека ми се яви да му я подаря-искрено и от сърце.
  • Svetleto666 (BG1)Svetleto666 (BG1) Публикации: 13
    редактирано 16.08.2015
    Днес палатката се появи и при мен.Остават ми 38 часа до края на събитието, колко интересно :mad:
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 16.08.2015
    Явно са ни обявили предварително за шампиони в това събитие,честито.Ама и това ще ни остане,щото едва ли ще получим някаква компенсация,дано се смилят и да замажат гафа като дадат на всички декорацията накрая,въпреки ,че не е честно към останалите играчи,дето си го завършиха нормално.
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 16.08.2015
    Sk1lle7 написа: »
    аз ги отказвам засега повечето но се намира от време на време какво да продам, магарета, цитруси, мед и восък без да се замислям, а на съседа днес продадох тор и медна роса но се забавих и нямаше бонус иначе си е оферта :)

    Почнаха да се появяват първите бонуси :)

    http://prntscr.com/859vkx
  • Sk1lle7 (BG1)Sk1lle7 (BG1) BG1 Публикации: 82
    редактирано 16.08.2015
    на това Колеж какво ти иска
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 17.08.2015
    Здравейте,

    Поради обратната връзка от играчите, екипът на играта ще въведе някои промени и подобрения в пазарите със следващата актуализация. Щом разполагам с конкретни детайли, ще ви информирам.

    Поздрави,
  • daniela895 (BG1)daniela895 (BG1) Публикации: 12
    редактирано 17.08.2015
    ......................................
  • KalinaSimeon (BG1)KalinaSimeon (BG1) Публикации: 1
    редактирано 17.08.2015
    Може ли някой да ми отговори на въпроса ако не дам 14000 на продавача за 1 храна за крави дали ще се махне, защото си е доста неизгодно.А клиентите, от които се печелеше нещо, ги няма. Защо? А може ли да се отказват клиенти и продавачи, както при договорите?
  • мунчо (BG1)мунчо (BG1) Публикации: 23
    редактирано 18.08.2015
    И така малко равносметка и от мен.Появиха вече 6 договора естествено неизпълними поради липса на продукти.Или ще товариш кораб или ще зареждаш мелница пекарна магазин или ще влагаш всичко в този пазар.И очила сложих и пак се случва да се объркам и вместо да допълня някой договор с продукти аз харча злато за да мине времето на отхвърления просто защото винаги те се показват първи.Елката е все до мен да смятам аджаба струва ли си нещо или не защото няма как да помниш цените на всичко във фермите си.Бонусите са смешни.Злато иска на всякъде за всичко.Палатката както и при много други се появи на финала.Азлатото като бонус за неразбориите така и не пристигна.И не няма да пиша на подръжката просто защото няма смисъл.Играта беше разкошна допреди може би половин година.играеше се лесно запълваше свободното време,сега е мъка и цял ден да вися и докато направя едно излязли пет.Разногледа станах.Така че просто престанете с глупостите и вземете се вслушайте малко в играчите които ви плащат заплатите скъпи разработчици защото в един момент колкото и да са амбицирани хората така ще ви бият шута и ще си нямерят друга по евтина и ненатоварваща игричка.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 18.08.2015
    мунчо2 написа: »
    И така малко равносметка и от мен.Появиха вече 6 договора естествено неизпълними поради липса на продукти.Или ще товариш кораб или ще зареждаш мелница пекарна магазин или ще влагаш всичко в този пазар.И очила сложих и пак се случва да се объркам и вместо да допълня някой договор с продукти аз харча злато за да мине времето на отхвърления просто защото винаги те се показват първи.Елката е все до мен да смятам аджаба струва ли си нещо или не защото няма как да помниш цените на всичко във фермите си.Бонусите са смешни.Злато иска на всякъде за всичко.Палатката както и при много други се появи на финала.Азлатото като бонус за неразбориите така и не пристигна.И не няма да пиша на подръжката просто защото няма смисъл.Играта беше разкошна допреди може би половин година.играеше се лесно запълваше свободното време,сега е мъка и цял ден да вися и докато направя едно излязли пет.Разногледа станах.Така че просто престанете с глупостите и вземете се вслушайте малко в играчите които ви плащат заплатите скъпи разработчици защото в един момент колкото и да са амбицирани хората така ще ви бият шута и ще си нямерят друга по евтина и ненатоварваща игричка.

    Здравей,

    Бих искала да ти благодаря за коментара и "равносметката" и ако прегледаш последния ми пост от вчера, бе съобщено, че именно мнението на играчите е било важното в този случай и днес ще се проведе малка актуализация за промяна и балансиране на пазарите. Благодаря на всички, които изказаха позициите си относно тази функция и се надявам след днешната актуализация да се забавлявате повече с пазара.

    Поздрави,
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 18.08.2015
    Защо като ми изтече един договор не се маха седи си там и не мърда.
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    редактирано 18.08.2015
    След днешната актуализация ми изчезна събитието "Време е за приказки" в задачите. Показва ми, че вече е спечелено, а бях на 2 задача?!
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 18.08.2015
    deizy6 написа: »
    След днешната актуализация ми изчезна събитието "Време е за приказки" в задачите. Показва ми, че вече е спечелено, а бях на 2 задача?!

    Здравей,

    Нямаме информация за подобни проблеми. Моля да опиташ да актуализираш страницата и ако все още срещаш проблема, да се свържеш с екипа по поддръжка, за да разгледат ситуацията.

    Поздрави,
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 18.08.2015
    Благодаря че отговори и на моя въпрос Cleo.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 18.08.2015
    Bacila12 написа: »
    Защо като ми изтече един договор не се маха седи си там и не мърда.

    Здравей,

    Не съм сигурна какво имаш предвид, но както е описано и в официалното съобщение, трябва да изпратите договорените стоки с камион, за да се приключи договора. Ако не това е проблема, също мога да те посъветвам да се свържеш с поддръжка.

    Поздрави,
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 18.08.2015
    Отново има проблем със събитието. Показва че вече е спечелено. Моля оправете си играта защото ми омръзна вече от толкова актуализации и проблеми. Преди пазара играта си вървеше супер. След този пазар всичко замина за космоса. Отказахте половината играчи на Big Farm с една актуализация.
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 18.08.2015
    Bacila12 написа: »
    Отново има проблем със събитието. Показва че вече е спечелено. Моля оправете си играта защото ми омръзна вече от толкова актуализации и проблеми. Преди пазара играта си вървеше супер. След този пазар всичко замина за космоса. Отказахте половината играчи на Big Farm с една актуализация.


    Здравейте и от мен,голям купон настанал с новата актуализация колко сълзи изредихте не мога да ги преброя,някой плачат че не им харесва пазарчето,е какво да им харесва пазарче като пазарче пак добре че не са го направили златно,може да се продават разни нещица,ама да го направят като хората щом ще продаваме ние да определяме цените а не да гоним пазарната цена на биг фарм,така са всички пазари по света продавачът определя цената а не купувачът,договори контракти,я да вземат да направят и един НАП Център да събират данъци от производство,по възможност да не е по голям от 10 %,да не фалираме.
    Знам че идеята ще им допадне на админите,Ама престанете да плачете ако са ви дали наградата пак недоволни,По старите играчи Трябва да са свикнали вече с актуализацията,а по новите да свикват това им пожелавам.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл