Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пазари

159

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 12.08.2015
    kalina2009 написа: »
    Не, човек! Отговарям така, защото твоето обръщение е хора:)
    Светът не е свършил, но когато един продукт не ти харесва, имаш право да изкажеш мнение. Конкретно вчера се пооцапаха и е нормално да споделяме къде има проблем.
    И пиша пак за да се извиня на разработчиците - хоп, изведжъж и палатката кацна и златото се появи. Ей, така от нищото, без да им се оплаквам лично.
    Ама в тон на цитата горе - да си помрънкам още малко...аз го започвам сега и оставащото време е 129 часа. Тези, които го започнаха вчера - и на тях толкова им остава. На това ниво на трудност, че и на другото даже, за мен не е проблем. Но има по-малки ферми за които ще е.
    И след като вчера цял ден нямахме достъп до играта "за да възстановят баланса и да не дават предимство на едни играчи пред други", защо днес самите те го правят напълно съзнателно, а не заради "някакъв случайно промъкнал се бъг". Опитвам се да цитирам максимално точно официалното им съобщение, но по памет.
    Та затова си мрънкам лично аз...като искат да е честно, да е честно. Или да кажат - да сгрешихме, съжаляваме. Може и без златото да минат даже.

    Връзкарка. Аз още си нямам палатка. :rolleyes:
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 12.08.2015
    Не си само ти. :(
  • Бърборана 123 (BG1)Бърборана 123 (BG1) Публикации: 36
    редактирано 12.08.2015
    Аз нямам нито обещаното злато,нито палатки,нито събитие.........хихи
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 12.08.2015
    preslav94 написа: »
    Не си само ти. :(

    Преси, с теб нали сме от "връзкарското село"- ще минем без ивент. ;)
  • kalina2009 (BG1)kalina2009 (BG1) BG1 Публикации: 10
    редактирано 12.08.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Връзкарка. Аз още си нямам палатка. :rolleyes:

    Чакай да не се хваля много, че да не изчезне пак:confused:
    А колкото до селото - при нас само аз я получих...сигурно заради мрънкането:D
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    редактирано 12.08.2015
    Според мен, пазарът е безсмислено предприятие, поне от гледна точка на играча, само допълнително отежнява сървъра и създава поле за потенциални бъгове. Защо ми е, например, да продавам мед на съсед на същата цена, на която мога да го разчистя от Управление на фермата?! И то ако ми трябват спешно средства...
    Освен това, прилага се хитрина, и то шита, както се казва, с „бели конци” – искат се няколко стоки, една от които е медна роса, която няма конкретна стойност, и така не можеш да си изчислиш печалбата или загубата. Къде е пазарният принцип – който търси плаща повече?!
  • delitkadelitka Публикации: 4
    редактирано 12.08.2015
    И аз нямам още палатка
  • Rumjna (BG1)Rumjna (BG1) BG1 Публикации: 27
    редактирано 12.08.2015
    И моита палатка я няма.
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 12.08.2015
    Пазар като пазар, като не ви харесват офертите ги отхвърляте и чакате други. Внимавате много какво искат съседите, да не останете без медна роса, тор и т.н. важни неща. Сигурно бави играта доста, но това ще го разбера като пусна старата машина.
    А резследващите органи - открихте ли някъде една жална палатчица? Ей, тъй сред природата самичка. Да търси пътя към фермичката ми?
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 12.08.2015
    Аз пък свършвам ивента;)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 12.08.2015
    dogi137 написа: »
    Аз пък свършвам ивента;)

    Ей го и поредния връзкар. :P Като приключиш, дай палатката насам. :rolleyes:
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 12.08.2015
    Приключииииииих!:p
  • Svetleto666 (BG1)Svetleto666 (BG1) Публикации: 13
    редактирано 12.08.2015
    За протокола да се отбележи, че се издирва още една палатка
  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 12.08.2015
    Имам палатка - голяма. Вътре можеш да ходиш прав и с радост ще я споделя :-)
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 12.08.2015
    Този път направих снимка за да видите колко печелим от новия пазар.

    8294953t.png

    Клиента ми дава 419 461 долара за тези продукти. Чрез управлението на фермата ги продавам за същата цена.

    Сами можете да си направите извода колко е полезна вчерашната актуализация.


    Ето още:

    8294974f.png

    8295028V.png
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 12.08.2015
    Аз си карам досега без палатка и без компенсационно злато,само ме е яд за дарените ябълки,можеха прасетата ми да ги изадят,че да надебелеят повече.Ама сигурно е противопоказно и за тях в тези жеги,затова не ми ги връщат.Нека си ги хрупат разработчиците.Що се отнася до пазара-всяко чудо за 3 дни,голямото -за ден.Та така-отхпвърлям офертите поголовно,само съседите са много нагли-висят си с часове.Играта става все по-тромава и претрупана,да вземат този пазар да си го махнат,не сме закъсали с реализацията на продукцията.И защо се наредени толкова много уж като възможности за разнообразие,като при всички е еднакво.
  • svetli4ua (BG1)svetli4ua (BG1) Публикации: 21
    редактирано 12.08.2015
    Като се каже "пазар",всеки разбира какво се има впредвид. На тия тенти,накацали до фермата ми,трябва да бъдат изложени моите стоки.Да мога да продавам това,което ми е излишно,и да купувам от това, което нямам ,предложено от други играчи.Мисля, това е била първоначалната идея, която явно не е схваната добре от разработчиците.В този си вид, от сегашния пазар няма никакъв смисъл.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 12.08.2015
    това е най глупавата актуализация за по тъпа не се сещам в момента но като цяло вървят в ,,правилна посока,, :cool:
  • qwer (BG1)qwer (BG1) Публикации: 44
    редактирано 12.08.2015
    Доги дай палатката насам моля те. Моята все още я няма и изглежда си почива някъде край морето.А за пазара - ако това в пазар то аз съм МОЛ - ха, ха! Изглежда всичко е възможно не само в бг - една добра идея да се превърне в нещо безсмислено.А иначе играта си е игра - "който играе пичели, който не играе не пичели" както казваше бате Ицо. Играйте и се забавлявайте лято е и черногледството е противопоказно! Успех на всички с палатки и без палатки!!!
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 12.08.2015
    qwer написа: »
    Доги дай палатката насам моля те. Моята все още я няма и изглежда си почива някъде край морето.А за пазара - ако това в пазар то аз съм МОЛ - ха, ха! Изглежда всичко е възможно не само в бг - една добра идея да се превърне в нещо безсмислено.А иначе играта си е игра - "който играе пичели, който не играе не пичели" както казваше бате Ицо. Играйте и се забавлявайте лято е и черногледството е противопоказно! Успех на всички с палатки и без палатки!!!

    Давам ти я!
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 12.08.2015
    къде е тази палатка при повечето в отбора се появи само 2 или 3 я нямаме още пратете по една
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 12.08.2015
    Ами при мен най-после се появи, миличката ми тя. Е, не е от втора задача, както би трябвало, но пък няма да му придиряме. Благодаря на "разследващите" и моля на лошият вълк, който беше упътил палатката ми по дългия път, да му бъде разпорен корема, да го напълнят с камъни и да го хвърлят в реката (може и в морето до фара). Приятна вечер на всички!
  • gogo782gogo782 Публикации: 2
    редактирано 12.08.2015
    a pri men oshte ne e katsnala......i dali shte katsne neznaq......loshiqt valk z nqkoi e po-lish....
  • woman (BG1)woman (BG1) Публикации: 53
    редактирано 13.08.2015
    нямаме палатки в нашата група. може ли да проверите?
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 13.08.2015
    Ама още ли чакате палатките,то събитието е вече към края си,и при мен,както и при много други го няма,ще чакаме следващото или следващия бъг.Обаче питам-заради няколко часа компенсираха НЯКОИ ИГРАЧИ,между които НЕ СЪМ АЗ,сега заради пълно отсъствие на палатката ще има ли компенсация и каква?Или пак студена водичка,поне да се разхладим в жегите.
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 13.08.2015
    ГГС са преценили, че сме много добри и вече ще пускат по 2 събития наведнъж. Ивентите ги няма, но Къцко, Омар и другите просяци работят безотказно. Както и важните дни, те вече чет нямат, но никой не ни уведомява за това. Измислят ги в движение както и когато им е удобно.
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 13.08.2015
    при нас палатка нямаме само 4 при другите дойде
  • mimi1003 (BG1)mimi1003 (BG1) Публикации: 8
    редактирано 13.08.2015
    А къде изчезнаха клиентите, днес не се е появявал нито един
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 13.08.2015
    Най-вероятно или съм по-привлекателна от теб,Мими,или имам повече и по-разнообразна продукция,щото при мен висят като гроздове по 3-ма наведнъж,толкова нагъсто разположени,че не се вижда кой какво иска,а ако решиш да погледнеш,веднага ти лапва продукта на стандартната цена.А най-големия парадокс е,че ми се иска продукция,която нямам.Обаче те са търпеливи,могат да чакат по цял ден,докато ти писне и им дадеш желаното.Ще ми се да имам едно бутонче да ги изтрия завинаги.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 13.08.2015
    И аз ги оставям моите съседи да си висят и искат нещата, защото няма смисъл да си продавам 1/2 от продукцията на някакъв измислен съсед на същата цена, както в менюто за управление.
    Ще ми се да имаше вариант да затворя пазара, да не идват повече съседи да ми искат продукция.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл