Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Приятно съм изненадан от поддръжката!

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
Здравейте!

[.............]

Наистина приятно се изненадах. Аз очаквах да ми кажат, нещо друго, да се измъкнат по някакъв начин или да ми върнат евентуално нещо, макар да не се надявах ... адмирации. Постъпиха доста коректно с мен, за което и им благодарих разбира се. [............]
Post edited by trevata (BG1) on

Коментари

  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 28.05.2015
    Здравей,

    Радвам се, че колегите от екипа по поддръжка са успели да ти помогнат и си решил да споделиш опита си с играчите във форума. Тъй като част от споделената от теб информация бе лична и съдържаше и лична кореспонденция, някои изречения бяха изтрити.

    Ще се възползвам от случая отново да помоля всички да бъдат внимателни и да не споделят подобни лични данни в публичното пространство на форума. И отново да се възполвам от случая, за да споделя, че силно се надявам да се забавлявате с панаира, бонбонките и листовките!

    Поздрави,
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 28.05.2015
    ми от опит знам че поддръжката винаги реагира адекватно така че се присъединявам към похвалите за тях
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 28.05.2015
    Веднъж ми се е налагало да комуникирам с тях- бързо и адекватно решиха проблема, така че и аз се присъединявам с едно "Браво!" ;)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл