Начало Bulgarian Търсене на съвместна игра

ЗАЩО

Monika34 (BG1)Monika34 (BG1) Публикации: 7
редактирано 31.03.2015 в Търсене на съвместна игра
Защо играчите от съвместни игри ,които са напред в класацията ги е страх да приемат такива като мен -на ниско ниво аз сега започвам и ще се развивам бързо ,ако не -винаги могат да ме изхвърлят Всички имат в несвяс краварници и патарници аз ли ще ги сбъркам Защо големите играчи не подават ръка на тези с ниските нива -нали е една игра да не са си заложили имането ние с малките нива от кого да се учим -нали от тях да ни предадат опита си ,да ни посъветват какво и как
Кога ще бъда достойна за тях когато съм 70 ниво пълна с обори -ами аз тогава няма да имам нужда от тях
Каква е гаранцията ,че играч с високо ниво ще влиза всеки ден в играта и ще играе повече от мен ?
Post edited by Monika34 (BG1) on

Коментари

  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 30.03.2015
    Здравей, казвам това от позицията на СИ която хич не е напред в класацията и няма претенции за това. Съгласна съм че всеки е почнал от 1 ниво и трябва да има шанс. Но всеки ден влизат разни хора 6-7-8 ниво и мълчат по цяла седмица като риби. Питаш го харесва ли му играта и има ли намерение да играе той мълчи. Но играе през това време. Минава време питаш го ще участваш ли в разработка или проект или каквото е там заедно с нас той пак мълчи. Обаче е на линия. Питаш го накрая в прав текст ти ще бъдеш ли част от отбора ни или не и той пак мълчи нищо че пак е на линия. Е като минат 10-20 такива ти ако си ще приемеш ли следващия?
  • Monika34 (BG1)Monika34 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 30.03.2015
    сигурно ще опитам хората са различни -въпрос на нервна система -не се знае от къде ще изхвърчи птичката ,а и първия може да остане последен
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 30.03.2015
    Знаеш ли, всички сме били на малко ниво. И всички сме минали по този път. Не е приятно, понякога може би не е честно, но лично мен нежеланието да ме приемат като бях мъничка, само ме стимулира да се развивам и да се докажа.
    Пожелавам ти успех! ;)
  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 30.03.2015
    Monika343 написа: »
    сигурно ще опитам хората са различни -въпрос на нервна система -не се знае от къде ще изхвърчи птичката ,а и първия може да остане последен
    Разбира се че е така и никога не се знае, всеки започва от начало и това естествено не е критерий за способностите или качествата му. Ако смяташ, че имаш нерви съветът ми е да направиш своя СИ и ще видиш за какво става въпрос. А може пък твоите нерви да издържат повече от моите и да успееш, пожелавам ти успех наистина от сърце.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 30.03.2015
    Monika343 написа: »
    Защо играчите от съвместни игри ,които са напред в класацията ги е страх да приемат такива като мен -на ниско ниво аз сега започвам и ще се развивам бързо ,ако не -винаги могат да ме изхвърлят Всички имат в несвяс краварници и патарници аз ли ще ги сбъркам Защо големите играчи не подават ръка на тези с ниските нива -нали е една игра да не са си заложили имането ние с малките нива от кого да се учим -нали от тях да ни предадат опита си ,да ни посъветват какво и как
    Кога ще бъда достойна за тях когато съм 70 ниво пълна с обори -ами аз тогава няма да имам нужда от тях
    Каква е гаранцията ,че играч с високо ниво ще влиза всеки ден в играта и ще играе повече от мен ?

    Здравей Моника
    От днес ти е регистрацията а много си в час с СИ успех в търсенето.
    П.С Нали беше в група днес.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 30.03.2015
    Не е страх, а нежелание. Играчите от ниско ниво с два-три кокошарника, няколко крави и половината терени заключени с нищо не могат да помогнат за съвместните проекти. Всеки иска да взима големите бонуси на развитите отбори, но за целта трябва да има какво да допринесе. Започва се от отбори които да съответстват на нивото ти, след време можеш да се прехвърлиш. Никой от нас не е скочил в топ 10 отборите като е бил ниво 30. Да не споменавам колко скъпо е всяко следващо изследване за увеличаване броя на играчите.
  • Monika34 (BG1)Monika34 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 30.03.2015
    бях за 5 минути -те искат по 100 злато за всяко минато ниво
  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 30.03.2015
    Monika343 написа: »
    бях за 5 минути -те искат по 100 злато за всяко минато ниво
    Еми реалността е такава - за да си в топ 5-10 не само в тази а и във всички други игри удоволствието е платено. Те затова са и направени. Аз като съм сметнала, че парите ми трябват за по-полезни неща си кисна в топ 3 000 и пак се забавлявам. Въпрос на избор и на гледна точка:)
  • Monika34 (BG1)Monika34 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 30.03.2015
    inka70 написа: »
    Еми реалността е такава - за да си в топ 5-10 не само в тази а и във всички други игри удоволствието е платено. Те затова са и направени. Аз като съм сметнала, че парите ми трябват за по-полезни неща си кисна в топ 3 000 и пак се забавлявам. Въпрос на избор и на гледна точка:)
    Това не е реалност ,виртуалност -играла съм и други игри ,но ми се струва,че тук са много пристрастени -
    добре приятна игра на всички и лека вечер
  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 30.03.2015
    Monika343 написа: »
    Това не е реалност ,виртуалност -играла съм и други игри ,но ми се струва,че тук са много пристрастени -
    добре приятна игра на всички и лека вечер
    Напротив, тази е според мен по-малко комерсиална може би е по-нова не знам. А аз вярвай ми доста съм играла също. И според моя опит и наблюдения ще става все повече и повече платено всичко и това си е жива реалност щото ми бърка в джоба, виртуалността отдавна вече също е подвластна на парите:)
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 31.03.2015
    Моника основната причина да не се приемат ниски нива (под20) е че немогат да допринасят с виртуални долари и или злато.Бил съм малко ниво знам какво е.Просто е необходимо сам играча да се развие донякъде преди да се включи в съвмесна игра.Когато влязох в съвмесна игра и аз имах огромни затруднения във финансово отношение.Трябва правилно развитие но тук никой няма да ти каже за това.
    Направиха играта така че трябва баланс между производство и декорации преди можеше само едното или другото но сега неможе.Не се предавай.Играй за удовоствие и ще стане ще видиш.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    Не е съвсем така, някои съвместни игри не искат вноски от ниските нива, за да могат да се развиват. От това и играча и СИ печелят, като си развива фермата ще може повече да помага и на съвместната игра. Но определено има хора, които като влязат в СИ и не влизат с дни в играта.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 31.03.2015
    Да или некюмюникират въобще.Основно поне принас доскоро беше че не се справят финансово.Групата смятъше че всичко трябва да е солидарно за да бъдело чесно.Иначе съм съгласен с теб че е по-правилно да не се притискат малките нива особенно но зависи много от съотборниците.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл