Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пролетно събитие и други малки промени - 31.03.2015

245

Коментари

  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 31.03.2015
    Аз пък си изчаках да видя шатричката и тогава започнах с мисия.
    Ей, хора - погледнете откъм веселата страна на живота и играта, този негативизъм до нищо не води :)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 31.03.2015
    бобо6 написа: »
    Аз пък си изчаках да видя шатричката и тогава започнах с мисия.
    Ей, хора - погледнете откъм веселата страна на живота и играта, този негативизъм до нищо не води :)

    Точно така! Бъдете позитивни!Ощетени сте защото сте рискували и искали сте да бъдете първи!Искате компенсация ами обърнете се към подръжката!Тук модераторите нямат вина!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Точно така! Бъдете позитивни!Ощетени сте защото сте рискували и искали сте да бъдете първи!Искате компенсация ами обърнете се към подръжката!Тук модераторите нямат вина!

    Никой не намесва модераторите, яд ме е на разработчиците на играта - има разлика. ;)
  • tanita68tanita68 Публикации: 2
    редактирано 31.03.2015
    Според мен все още ги няма тези яйца дето трябва да се събират! Нито сладки ми пуска като произвеждам, нито яйца виждам в околностите на фермата! А и нали все пак някъде трябва да се вижда колко яйца или сладки си събрал!
  • pandelkata (BG1)pandelkata (BG1) Публикации: 4
    редактирано 31.03.2015
    и понеже ми е ден за градивна критика : никак, ама никак не одобрявам заместването на компаса със зелена стрелка. Преди беше много по-удачно като знак. Сега, особено при кораба се получава неприятното дублиране на две зелени стрелки една до друга - да се чудиш коя да натиснеш. Едната води до товарене на стоки, другата просто те отвежда нанякъде.
    Съвсем излишна промяна според мен
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 31.03.2015
    tanita68 написа: »
    Според мен все още ги няма тези яйца дето трябва да се събират! Нито сладки ми пуска като произвеждам, нито яйца виждам в околностите на фермата! А и нали все пак някъде трябва да се вижда колко яйца или сладки си събрал!

    ''Моля да имате предвид, че тази актуализация позволява на новото събитие да бъде активирано в бъдеще, може да не е веднага след възобновяване на играта!''

    Да беше си направил труда да прочетеш съобщението.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 31.03.2015
    пиги1022 написа: »
    Никой не намесва модераторите, яд ме е на разработчиците на играта - има разлика. ;)
    Ами ти си стар играч и много добре знаеш как е?Няма смисъл да се ядосваш нищо не може да се промени!:(
  • tanita68tanita68 Публикации: 2
    редактирано 31.03.2015
    Mr. KiNg написа: »
    ''Моля да имате предвид, че тази актуализация позволява на новото събитие да бъде активирано в бъдеще, може да не е веднага след възобновяване на играта!''

    Да беше си направил труда да прочетеш съобщението.
    Прочела съм съобщението, просто по-нагоре имаше въпрос дали някой е намерил вече някое от яйцата и аз отговорих какво мисля.
  • Roxy 1 (BG1)Roxy 1 (BG1) Публикации: 4
    редактирано 31.03.2015
    Е това вече е в повече!Айде научете се с тези актуализации да ги правите по някакво по-смислено време.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 31.03.2015
    Е сега вече и аз се ядосааааах!!! То бива, бива, ама чак пък толкова!
    :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 31.03.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Е сега вече и аз се ядосааааах!!! То бива, бива, ама чак пък толкова!
    :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

    Май в момента се опитват още повече хора да ядосат!
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 31.03.2015
    При мен започна сега по средата на мисия. Полагат неистови усилия да ни откажат.:confused:
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 31.03.2015
    То е ясно, че няма да ни откажат. Ако се давахме толкова лесно, щяхме да сме окапали още миналото лято. Ама лееекинко се изнервям вече. А е трудно да ме ядоса човек. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 31.03.2015
    Май са подранили малко с първоаприлските шеги!
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 31.03.2015
    значи плащаш и играеш като възрастен и сега ще събираме великденси яйчица.Леле как ще пляскат от радост модераторите ще ме убеждават каква прекрасна актуализация е поредната издънка.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 31.03.2015
    Извиняваме се за неудобството. Провежда се извънреден хотфикс за отстраняване на бъг, който влияе силно на играта. Благодаря за разбирането.

    Поздрави,
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 31.03.2015
    Това е второто "малко" недоразумение в рамките на няколко часа :D:D:D:D
    Не се засягай Клио, нямаше как да не го отбележа :p
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 31.03.2015
    Winnie the Pooh написа: »
    Това е второто "малко" недоразумение в рамките на няколко часа :D:D:D:D
    Не се засягай Клио, нямаше как да не го отбележа :p

    Предполагам, си забелязал, че не съм от лесно засягащите се :) Надявам се да е последното "малко" недоразумение.
  • DjakiDjaki Публикации: 11
    редактирано 31.03.2015
    Cleo написа: »
    Извиняваме се за неудобството. Провежда се извънреден хотфикс за отстраняване на бъг, който влияе силно на играта. Благодаря за разбирането.

    Поздрави,

    Това ако означава, че ще ни върнат загубените ТР ще е страхотно, все пак правилата са си правила и ние се съобразяваме с тях. Не е наша вината че и този таймер се оказа неточен като останалите за строежи и готова продукция, но точно този таймер ни спъва много, ако не отчита правилно.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 31.03.2015
    Cleo написа: »
    Извиняваме се за неудобството. Провежда се извънреден хотфикс за отстраняване на бъг, който влияе силно на играта. Благодаря за разбирането.

    Поздрави,

    Клио, знам, че ти нямаш вина, но все пак е време и ГГС да проявят разбиране. и да вложат малко мисъл в действията си. Всеки път, абсолютно всеки път, когато има нещо съвсем ново, всеки път въвеждането му е придружено с камара бъгове и неизброимо количество хотфиксове. Ами толкова ли е трудно или да се отложи състезанието с ден- два, или да се отложи новото събитие?
    Искате от нас да плащаме, за да може вие да вземате заплати. Ами време е да погледнете на нас като на ваши работодатели. Защото ако не сме ние, няма да ви има и вас.
    Извинявам се, че съм толкова рязка, но това е всеки път. Е, АМАН ВЕЧЕ!!!
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 31.03.2015
    Ами вместо извинения не може ли да си вършат работата по-качествено? И колко ще трае това "неудобство".
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 31.03.2015
    За съжаление, не разполагам с информация за продължителнстта на хотфикса. Ще ви информирам, ако това се промени. Не мисля, че има нужда отново да споменавам, че всеки един член на екипа на играта работи на пълни обороти. Мисъл се влага и то много, правят се и множество тестове и проверки, преди да се въведе каквато и да е промяна. Просто ситуацията в реално време и сървър е много по-различна и се влияе от изключително много фактори. Знам, че това ви звучи като оправдания, но просто се опитвам да ви дам малко информация за процесите тук. Силно се надявам да го разберете, както и аз разбирам факта, че сте ядосани и раздразнени.
  • nikolas1 (BG1)nikolas1 (BG1) Публикации: 11
    редактирано 31.03.2015
    Ели ЕДИН ГОСПОД Я ЗНАЕ,Я НЕ ЗНАЕ...КОЛКО ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ТОВА НЕУДОБСТВО....НО СПОРЕД МЕН ПРЕКАЛИХА И ТАЗИ ИГРА В ТОЗИ СИ ВИД СТАВА ИЗПИТАНИЕ ЗА НЕРВНАТА МИ СИСТЕМА...МАЙ Е ВРЕМЕ ДА ГИ БОЙКОТИРАМЕ И НИЕ ТАКА-БЕЗ ЗЛАТО...БЕЗ ЗАПЛАТИ...И БЪРЗО БЪРЗО ЩЕ СЕ ОПРАВЯТ
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 31.03.2015
    Cleo написа: »
    Извиняваме се за неудобството. Провежда се извънреден хотфикс за отстраняване на бъг, който влияе силно на играта. Благодаря за разбирането.

    Поздрави,


    Държа на лубезността, но това прескочи всички граници на търпение и разбиране!!! Клио, имам молба, недейте само да си взимате заплатите, а предавайте нашите критики...Бясна съм, активирах мощ със злато, купих важен ден 12 часа % ТР.... и 10% няма да получа...и за какво да ви пълня гушите и да ни правите на малоумни....Как ще ми компенсирате отбора за това, че не мога да допринеса желаното, как ще компенсирате нервите ми...Изобщо пълна излагация и не се срамувам да се изразявам по този начин! Мислех си, че срещу мен са по- умни хора, но явно не е така и мога да си позволя да се държа по подходящ за нивото им начин!!!!
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 31.03.2015
    Играта тръгна!
  • nikolas1 (BG1)nikolas1 (BG1) Публикации: 11
    редактирано 31.03.2015
    А би ли могло да е друго?Да ядосани сме,да прекалиха днес и защо не го направиха това преди да се пусне кооперативното?Айде стига сте ги защитавали,аз лично ще бойкотирам и аз-злато НЯМА ДА КУПЯ ПОВЕЧЕ-НИКОГА,ЗАЩОТО НЕ ЖЕЛАЯ ДА СИ ПЛАЩАМ,ЗА ДА СЕ ЯДОСВАМ
  • пиги102 (BG1)пиги102 (BG1) Публикации: 12
    редактирано 31.03.2015
    baba50 написа: »
    Държа на лубезността, но това прескочи всички граници на търпение и разбиране!!! Клио, имам молба, недейте само да си взимате заплатите, а предавайте нашите критики...Бясна съм, активирах мощ със злато, купих важен ден 12 часа % ТР.... и 10% няма да получа...и за какво да ви пълня гушите и да ни правите на малоумни....Как ще ми компенсирате отбора за това, че не мога да допринеса желаното, как ще компенсирате нервите ми...Изобщо пълна излагация и не се срамувам да се изразявам по този начин! Мислех си, че срещу мен са по- умни хора, но явно не е така и мога да си позволя да се държа по подходящ за нивото им начин!!!!

    Точно по същите причини негодувам и аз, затова все още разчитам на съвестта на разработчиците да ни компенсират по някакъв начин, но едва ли. :(:mad:
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 31.03.2015
    Ами процеса не е ясен на никой от прецаканите играчи. Кое точно влияе вятъра,атмосферното налягане или фактора-неумение да си вършат работата?.В последния успяха да ни убедят, моля да не се напъват повече!!
  • tuti_ (BG1)tuti_ (BG1) Публикации: 11
    редактирано 31.03.2015
    Ъмчи спрете да давате реални пари на некадърници бре;)
    Баси:cool:
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 31.03.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Е сега вече и аз се ядосааааах!!! То бива, бива, ама чак пък толкова!
    :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

    Е това беше целта да те ядосат!:):):)Че попрекалиха си е така!Много лесно е да ги накажете спрете да купувате злато!!!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл