Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пролетно събитие и други малки промени - 31.03.2015

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Очакваме мнението Ви за новите промени тук!



Поздрави,
Post edited by Cleo on
«1345

Коментари

  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 30.03.2015
    Актуализацията звучи добре, интересна е и стискам палци всичко да е ОК:)
    Но да питам за едно бъгче, което наистина дразни - колонката вдясно на екрана, която отчита кога е готова продукцията във фермите. Отивам да полея дръвчетата на съкооператорите, връщам се у дома и всичко е с тиренца.

    На всички успешна седмица и повече усмивки :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 30.03.2015
    Звучи забавно. Приветствам всяко ново нещо. Дано всичко мине безпроблемно.
    И все пак, има една дреболийка, която мнооого ме дразни. Нещо по този въпрос няма ли да има скоро?
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 30.03.2015
    Като 100 пъти се споменава и нищо не правят по въпроса, съмняваме ей сега да се заемат. :(
  • Калин Каменов (BG1)Калин Каменов (BG1) Публикации: 56
    редактирано 30.03.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Звучи забавно. Приветствам всяко ново нещо. Дано всичко мине безпроблемно.
    И все пак, има една дреболийка, която мнооого ме дразни. Нещо по този въпрос няма ли да има скоро?
    Бе ти луда ли си Иве???
    Това е от повече от година време.... изобщо с мозъка си вярваш ли, че ще го оправят???
    Забрави. Това така ще остане..... Точка.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 30.03.2015
    Бе ти луда ли си Иве???
    Това е от повече от година време.... изобщо с мозъка си вярваш ли, че ще го оправят???
    Забрави. Това така ще остане..... Точка.

    Ми луда съм явно. То всички сме малко луди, щом все още не са ни отказали от играта. А се опитват- с всеки пореден бъг, с всяка поредна опропастена актуализация, с всяко поредно пренебрегване на проблемите и желанията на играчите. Щом още сме тук и се забавляваме, значи сме луди. :rolleyes:
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    Страхотно звучи, ако няма и бъгове...сега покрай предизвикателството ще е кофти.

    Иве, оправи си шрифта де!
    lupa.gif~c200
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    редактирано 31.03.2015
    много хубаво чакам с нетърпение кога ще почне актуализацията
  • Вивиана (BG1)Вивиана (BG1) Публикации: 6
    редактирано 31.03.2015
    И аз имам същия проблем с поливките при съкооператорите и "тиренцата" след "завръщането" във фермата ми!:cool:
    Хубав късен след обяд!
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 31.03.2015
    Прекрасно - актуализацията е точно по време на състезанието.......
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    Winnie the Pooh написа: »
    Прекрасно - актуализацията е точно по време на състезанието.......

    Къде е състезанието, няма го и губим точки. Бясна съм - как пък никога не минава актуализация без проблем. :mad:
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 31.03.2015
    Winnie the Pooh написа: »
    Прекрасно - актуализацията е точно по време на състезанието.......

    Спокойно, то така или иначе не беше започнало.
  • JES_9999JES_9999 Публикации: 8
    редактирано 31.03.2015
    при нас състезанието го няма още :( и актуализацията почна да видим след нея колко бъгчета ще има :)
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    Че това малко бъгче ли е? Губя точки и то много, само защото състезанието не започна когато трябваше.
  • JES_9999JES_9999 Публикации: 8
    редактирано 31.03.2015
    и аз загубих точни като мислех че ще почне навреме но уви :(
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 31.03.2015
    как ги загубихте като не е почнало събитието
    само това не разбирам
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 31.03.2015
    hohons написа: »
    как ги загубихте като не е почнало събитието
    само това не разбирам

    Губят ги, защото са пуснали мисия, обрали са продукцията, а събитието не стартира. Печелят репутация, но тя не се отчита.
  • pandelkata (BG1)pandelkata (BG1) Публикации: 4
    редактирано 31.03.2015
    Ето как...25 минути преди началото стартираме мисия, която трябваше да приключи 5 минути след старта на състезанието и веднага да оберем точките. Даже се зарадвах че вървя първа в класацията след като си обрах кравите и всички животни.:mad: Сега 7 часа ще трябва да ги чакам пак да се подуят ...аааааа !!!!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    pandelkata написа: »
    Ето как...25 минути преди началото стартираме мисия, която трябваше да приключи 5 минути след старта на състезанието и веднага да оберем точките. Даже се зарадвах че вървя първа в класацията след като си обрах кравите и всички животни.:mad: Сега 7 часа ще трябва да ги чакам пак да се подуят ...аааааа !!!!

    Същата работа и при мен, спечелих мисия тор и....шатрата я няма. :mad:
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 31.03.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Губят ги, защото са пуснали мисия, обрали са продукцията, а събитието не стартира. Печелят репутация, но тя не се отчита.

    как ще пуснат мисия преди да е почнало събитието
    но както и да е спирам да не спамим
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 31.03.2015
    hohons написа: »
    как ще пуснат мисия преди да е почнало събитието
    но както и да е спирам да не спамим

    Еми ето, че повечето така са направили, поне според това което казват.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    hohons написа: »
    как ще пуснат мисия преди да е почнало събитието
    но както и да е спирам да не спамим

    Много просто - събитието започва, стартирали сме предварително мисия и още в първите минути след старта на предизвикателството печелим точки. Кое точно не ти е ясно?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 31.03.2015
    Здравейте,

    Радвам се, че толкова се вълнувате за началото на състезанието и се подготвяте усърдно. За добро или лошо, предизвикателството ще започне след края на актуализацията. Нервите няма да помогнат на никой и отново ви напомням, това е игра и тя е свързана с множество технически фактори. Знам, че това надали ще ви успокои, но си е чистата истина. А сега нека се усмихнем и запретнем ръкави за кооперативна борба!

    Поздрави,
  • JES_9999JES_9999 Публикации: 8
    редактирано 31.03.2015
    еми много просто като ти се играят мисии стартираш не пречи че го няма събитието печелиш си сертификати и точки опит пак
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    Cleo написа: »
    Здравейте,

    Радвам се, че толкова се вълнувате за началото на състезанието и се подготвяте усърдно. За добро или лошо, предизвикателството ще започне след края на актуализацията. Нервите няма да помогнат на никой и отново ви напомням, това е игра и тя е свързана с множество технически фактори. Знам, че това надали ще ви успокои, но си е чистата истина. А сега нека се усмихнем и запретнем ръкави за кооперативна борба!

    Поздрави,

    Това не мога да го приема, Клио, имаше таймер, който отброяваше времето до началото на КП, а събитието не започна навреме. Губя много, и не мога да приема, че КП ще стартира след актуализацията, а не когато изтече таймера. Това не е справедливо, нищо че става въпрос за игра.
  • pandelkata (BG1)pandelkata (BG1) Публикации: 4
    редактирано 31.03.2015
    Успокояваме се, усмихваме се...ииии....искаме компенсация :eek:
    Аз като не си свърша работата, плащам неустойки....тук имаше часовник който съвсем ясно отчиташе колко остава до началото на състезанието. Това не е обичаен ивент, който може да почне, а може и да не почне. Това беше очевадно подвеждащо
    :))))) хехх Пиги...еднакво са ни вбесили днес...само си повтаряме репликите :cool:
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 31.03.2015
    Наистина съжалявам, че така приемате нещата, но пък ако беше започнало, когато трябва, щеше да се изгуби това време. Според мен нещата са на кантар и нервите наистина са излишни. Знам, че просто сте много привързани към играта и това е страхотно, но не могат да се избегнат всички малки бъгчета и нередности по пътя. Въпросът е, че екипът на играта дава всичко от себе си тя да върви напред. Нека и тук правим същото! :)
  • JES_9999JES_9999 Публикации: 8
    редактирано 31.03.2015
    може да се влиза и кп е налице :)
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.03.2015
    Cleo написа: »
    Наистина съжалявам, че така приемате нещата, но пък ако беше започнало, когато трябва, щеше да се изгуби това време. Според мен нещата са на кантар и нервите наистина са излишни. Знам, че просто сте много привързани към играта и това е страхотно, но не могат да се избегнат всички малки бъгчета и нередности по пътя. Въпросът е, че екипът на играта дава всичко от себе си тя да върви напред. Нека и тук правим същото! :)

    Нямаше да се изгуби времето, дори втора мисия бях започнала и успях да събера цветя навреме. Станалото заслужава стабилна компенсация. Не само ние с панделка сме ощетени, но явно само ние имаме куража да си кажем какво мислим.
  • pandelkata (BG1)pandelkata (BG1) Публикации: 4
    редактирано 31.03.2015
    Тъй де...и ние това казваме - Благодарни сме мноого на екипа, че дава всичко от себе си :rolleyes: и сега е редно да даде компенсации :p
  • kameliaa2kameliaa2 Публикации: 1
    редактирано 31.03.2015
    а тези яйца,които трябва да търсим някой намери ли някое от тях?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл