Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Важно относно стоките от кораба!

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
редактирано 26.02.2015 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте!
Имам два въпроса относно кораба.

Първо, някой би ли ми обяснил, защо откакто дойде за първи път викингската ферма, ми дава само и единствено семена от викингската ферма. Имам предвид грозде, шипка и т.н. Нито веднъж на нито едно място не ми е дало пъпеш или каквото и да било от хавайският остров! Не, че е проблем в момента, защото така или иначе имам в пъти повече семена от викингките, но в началото беше проблем, защото от първия ден започна да ми иска семена от викинга, а самите разбирате, няма как на първия ден да имам раковини или там камъни ли бяха, за да купя семена... а и все пак, до кога ще е така?

Второ, бих бил благодарен, ако някъде мога да намеря статистика от броя на дадена стока или по-точно, максималното количество, което може да иска. Примерно забелязвал съм, че иска над 1 500 ябълки понякога, около 1 300, 1 400 прасета и т.н. Можете ли да ми кажете, кое е максималното количество, което иска кораба? От ябълките ли е и колко точно е то, защото си правя една сметка с хамбара.

Благодаяр предварително!
Post edited by trevata (BG1) on

Коментари

  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 25.02.2015
    Здравей trevata,

    отговорът на първият ти въпрос се съдържа в следния цитат от Кратката информация за Викингската ферма:
    Virginy написа: »
    Всички викингски тематични парникови стоки (горски плодове и шипки) ще бъдат необходими за запълването на 5 и 6 слот на кораба, веднъж щом отключите Викингската ферма. Тропическите плодове няма повече да бъдат необходими, докато не отключите отново Островната ферма.
    Въпреки това, ще можете да продължите да отглеждате тропически плодове или горски плодове във Вашия парник, дори и съответната ферма да не е налична в момента.


    Освен това, можеш да прочетеш тези постове, в които има още малко информация за товаренето на различни плодове на кораба.

    Относно вторият ти въпрос - няма никъде официална информация колко е максималното количество, което ще ти иска кораба от всяка една продукция. В тази тема има събрана някаква информация от играчи.


    Поздрави,
    Virginy
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 25.02.2015
    trevata написа: »
    Здравейте!
    Имам два въпроса относно кораба.

    Първо, някой би ли ми обяснил, защо откакто дойде за първи път викингската ферма, ми дава само и единствено семена от викингската ферма. Имам предвид грозде, шипка и т.н. Нито веднъж на нито едно място не ми е дало пъпеш или каквото и да било от хавайският остров! Не, че е проблем в момента, защото така или иначе имам в пъти повече семена от викингките, но в началото беше проблем, защото от първия ден започна да ми иска семена от викинга, а самите разбирате, няма как на първия ден да имам раковини или там камъни ли бяха, за да купя семена... а и все пак, до кога ще е така?
    !

    Здравей!
    Ако от тогава не си стартирал Тропическия остров, няма да започне да иска семена от него.
    В тази тема е обсъждано, от пост 194: http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?7222-%D0%92%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D0%B2%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B8/page10

    Поздрави!

    Нещо съм се забавила с отговора
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 25.02.2015
    Добре, благодаря ви.

    За втория въпрос питам, защото се чудя, дали ако си вдигна един златен хамбар 4-то ниво, който дава 950 място + 500 място от стопанството = 1 450 място общо, ще ми стига за всичко от кораба, но си мисля, че май имаше около 1 500 ябълки един път и май прасета... прасетата май стигаха до 1 400, гледам, че има 1 448 ябълки, което ще ме устройва иделано :d Ако забележете нещо над 1 450 количество, освен семената, които нямат значение, ще съм ви благодарен да ми споделите.
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 25.02.2015
    trevata написа: »
    Добре, благодаря ви.

    За втория въпрос питам, защото се чудя, дали ако си вдигна един златен хамбар 4-то ниво, който дава 950 място + 500 място от стопанството = 1 450 място общо, ще ми стига за всичко от кораба, но си мисля, че май имаше около 1 500 ябълки един път и май прасета... прасетата май стигаха до 1 400, гледам, че има 1 448 ябълки, което ще ме устройва иделано :d Ако забележете нещо над 1 450 количество, освен семената, които нямат значение, ще съм ви благодарен да ми споделите.

    На мен ми се е случвало да ми иска по 1500 ябълки.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 25.02.2015
    Да, значи не се бъркам, че и при мен е имало. Но мисля, че само ябълките и то понякога са толкова голямо количество... някой сеща ли се за друга стока с подобна бройка? Прасетата, но баш 1 500 не се сещам, до 1 400 май да, но само ябълките са ми били около 1 500, за друго не си спомням.
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 26.02.2015
    Току- що кораба ми иска 1612 ябълки.

    Успешен ден!
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 26.02.2015
    Здравей trevata,

    нека и аз да помогна с малко информация. ;)
    Сутринта трябваше да натоваря на кораба 1 566 ябълки.



    Поздрави,
    Virginy
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 26.02.2015
    1505 при мен. :)
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 26.02.2015
    Като гледам, само ябълките май са с количество над 1 450, 1 500. Прасетата също са от най-големите, но мисля, че са около 1 300, 1 400. Ако на някой му се е падало над тази бройка, може да сподели. Ако е за едни ябълки и то не винаги, ще ги прежаля.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл