Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

1849

Коментари

  • Nombarlan-Lyubo (BG1)Nombarlan-Lyubo (BG1) Публикации: 12
    хасатине какво се занимаваш с тях те защитават фермите които снасят такива като мен и теб ги блокират-просто казани неудобните за тях.всеобща тайна е много играят с над 2 ферми само че блокираха-после изтриха само моите.фрея защо само искаш доказателства както откри моите открии и на другите.фрея много се кефя като се наемаш срещу мен защото като пиша нещо и давам пример-и то верен за написаното от мен.Чао фрея приятна работа
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ще помоля да се придържате към темата, която е "Бъгове". Всеки пост, който не се отнася до съдържанието на темата, ще бъде изтрит.
  • Nombarlan-Lyubo (BG1)Nombarlan-Lyubo (BG1) Публикации: 12
    редактирано 27.07.2016
    за 2-ри път надстроявам конюшната като свърши процеса конюшнята остава на телевизорчето за време показва чертичка като искам да пусна друг строеж ми иска злато 123456 за никои друг строеж не е така,това се получи след вчерашния ъпгреит .другия -брояча тръгна но не показва точното количество което трябва да изкарам
    Post edited by Freyja on
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 27.07.2016
    за 2-ри път надстроявам конюшната като свърши процеса конюшнята остава на телевизорчето за време показва чертичка като искам да пусна друг строеж ми иска злато 123456 за никои друг строеж не е така,това се получи след вчерашния ъпгреит .другия -брояча тръгна но не показва точното количество което трябва да изкарам
    Ми просто рефрешни играта. И при мен е така от около година, ама не вдигам ненужна врява.
    Post edited by Freyja on
  • kuku ruku vafla (BG1)kuku ruku vafla (BG1) Публикации: 14
    Имам проблем на тестовия сървър, но там не мога да напиша нищо във форума.Май не действа много добре. Та проблема е, че си купих изглед за свинарниците и го активирах. Преди малко като влязох пак изгледа го нямаше.
  • mi6oni86 (BG1)mi6oni86 (BG1) Публикации: 8
    Какво става все още ми няма изгледа на свинарника...

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Не забравяйте:
    Тест сървърът, на първо място, се използва за тестване на всички наши нови функции в реална среда, така че моля очаквайте грешки, катастрофи, проблеми с играта и други неудобства. Също така, за да тестваме правилно всичко, което можем, накрая ние ще изтрием сървъра, ще изтрием сметки и предмети (включително нормална и премиум валута). Това включва също златото, което сте закупили, тъй като магазинът ще бъде на разположение и на тестовия сървър.

    За проблеми с тестовия сървър има отделен форум. Моля, пишете там, а не тук.

  • leta (BG1)leta (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте :) от 5 ниви  със златни семена не получих нито една жълтичка...:( 
    не трябваше ли поне по 300 от нива ...
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    А СИГУРНА ЛИ СИ ЧЕ СИ ПОСАДИЛА ТАКИВА А НЕ ВИОЛЕТКИ ПРИМЕРНО
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 07.09.2016
    Здравейте.
    Да, засечен е бъг със златните семена и наистина не дават злато.
    За съжаление в момента няма кой да се погрижи за проблема. Затова искам да призова всеки, който ги е засял, да не ги обира, докато не премахнат проблема, което ще стане най-рано утре.
    А всеки, който ги е обрал, нека пусне тикет до поддръжка (На английски!!!) за всеки случай.

    Малко допълнение- засечен е бъг и с мистериозните кутии. Така че, нека никой да не бърза с отварянето им.

    Здравейте отново.
    По последна информация, има проблем с всичко, свързано с производството и печеленето на злато- златните цветя не дават злато, мистериозните кутии не начисляват спечеленото злато, както и мината не дава произведеното злато.
    Разработчиците са информирани за проблема и по-късно днес ще има фикс, който да отстрани проблема.
    Все още нямам информация по какъв начин ще бъдат компенсирани всички ощетени, затова съветът ми е всеки да пусне тикет към поддръжка.

    Post edited by Freyja on
  • Fermer03 (BG1)Fermer03 (BG1) Публикации: 10
    Здравейте закупих петно с шубрак изчистих го и поставих сграда там, след половин час поглеждам петното изчезва в шубрак сградата има готова продукция която не мога да прибера и ме кара да закупя въпросното петно отново ???
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    С подобен проблем трябва да се обърнеш към поддръжка. Ето от ТУК .
  • Fermer03 (BG1)Fermer03 (BG1) Публикации: 10
    Freyja каза:
    Здравей.
    С подобен проблем трябва да се обърнеш към поддръжка. Ето от ТУК .
    Да ако имаше  БГ няма проблем
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ами за съжаление, от няколко седмици няма поддръжка на български.
    Но да пишеш във форума и да очакваш някой да ти реши проблема... няма как да стане. Така че ще се наложи да се обърнеш към съпорт.
  • Ганче (BG1)Ганче (BG1) Публикации: 4
    Здравейте! От няколко дни цветната ми ферма не функционира. Половината сгради са на склад и не мога да си ги пренаредя. Не мога да използвам съоръженията в нея и не мога да изпълнявам поръчките на пазара. Моля за помощ!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Ганче (BG1)
    В няколко теми вече обяснявах, че това е така, защото след последната актуализация формата и размера на цветната ферма са променени. За да можеш да я използваш, просто трябва да я подредиш и да изпразниш временния склад, който в момента съхранява част от сградите ти.

    Много ви моля, четете преди да пишете. Използвайте търсачката, за да проверите дали вече няма писано по проблема, който ви вълнува.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Здравейте,искам да споделя за проблем на който се натъкнах при влизането си в цветната ферма сега....при опит да заредя пчелините си с медна роса тя беше изчезнала.....аз не я продавам имах около 500.Надявам се,че това може да бъде оправено.
    Поздрави - Мирослав
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте,искам да споделя за проблем на който се натъкнах при влизането си в цветната ферма сега....при опит да заредя пчелините си с медна роса тя беше изчезнала.....аз не я продавам имах около 500.Надявам се,че това може да бъде оправено.
    Поздрави - Мирослав
    Здравей. Ако си сигурен, че не си я продал, трябва да пуснеш тикет до поддръжка. Тук няма кой да реши проблема.
  • wolfi (BG1)wolfi (BG1) Публикации: 3
    Редакторът е в лоша позиция.

    Support-Info:
    Command: PBEditorUseDecoResponse
    ErrorCode: 13
    Timestamp: 1475221167
    Zone: 19
    PID:279605

    Това ми се появява когато се опитам да разместя декорациите във викингската ферма??????
  • nikky (BG1)nikky (BG1) Публикации: 0
    Тази игра с тези бъгове просто ми убива желанието да играя.. или я оправете или просто я махнете, защото е много интересна, но и дразнеща с тези недооправени неща...
  • Bulgaria681 (BG1)Bulgaria681 (BG1) BG1 Публикации: 11
    Вече ми писна от бъгове в таз игра. Не стига, че имаме проблеми с пренареждането на фермите и не позволяването на строеж на нови сгради, както и ваденето на нови декорации, ами сега забелязвам и други грешки. Например: Стартирахме един проект в кооперацията, но играта реши да стартира съвсем друг. Казахме си добре както и да е. Започнахме ние да произвеждаме храна за кокошки, както се изисква в проекта и представете с какво учудване и недоумение забелязваме как 17 човека правят храна а играта не го отчита, че даже и няма и намерение да я отчете. Още нещо: Играта я играем заедно със съпругата ми, като всеки си има отделен профил разбира се и какво забелязваме: във всяка една ферма цената за надграждане на каквото и да било е една и съща, но времето за това е коренно различно и ето ви пример: За надграждане на къща от 4-то на 5-то ниво в цветната ферма на мене ми иска 14ч. и 30 мин. , а на съпругата ми и иска за същото нещо 13ч. и 03 мин. Кажете ми сега какво е това. Нито е честно, нито пък коректно. Много се надявам и не само аз, че ще дойде момент в който всичко в тази игра ще  се оправи и ще бъде наред, за да играем спокойно и да изпитваме удовлетворение от това!!! Благодаря !!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Bulgaria681 (BG1)
    Мога да дам отговор само на "проблема" с времето за надстройване на сгради. То се определя в зависимост от нивото на стопанството и хижата. Колкото по-високо ниво са, толкова по-малко време се изисква за градеж.
  • Bulgaria681 (BG1)Bulgaria681 (BG1) BG1 Публикации: 11
    Freyja каза:
    Здравей, @Bulgaria681 (BG1)
    Мога да дам отговор само на "проблема" с времето за надстройване на сгради. То се определя в зависимост от нивото на стопанството и хижата. Колкото по-високо ниво са, толкова по-малко време се изисква за градеж.
    Ето, че научих нещо, което не знаех. Благодаря много за бързият и компетентен отговор поне за единия от въпросите ми !!!
  • Fermer03 (BG1)Fermer03 (BG1) Публикации: 10
    Какво става тази вечер рестартиране по средата на Кооперативно първенство и сега нищо не може да се направи всичко е на забавен каданс .......???????
  • Fermer03 (BG1)Fermer03 (BG1) Публикации: 10
    Събираш реколтата а тя си остава на полето и нищо не можеш да събереш . Отврат ....
  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    СЛЕД ТАЗИ ВПЕЧАТЛЯВАЩА АКТУАЛИЗАЦИЯ НИКОЙ ВЕЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ИГРАЕ
     ЗАБИВА И Е НЕВЪЗМОЖНО ДА НАПРАВИШ НЕЩО 
     ТАКА  ЧЕ  ЗА КОЛЕДА ИСКАМ ОТ ДЯДО КОЛЕДА ПОНЕ ЕДНА КОМПОЗИЦИЯ С НЕРВИ
     ЗА ДА ИЗДЪРЖА СЛЕДВАЩИТЕ АКТУАЛИЗАЦИИ

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    невъзможно е да се обира и на мисиите забива
  • evelin1 (BG1)evelin1 (BG1) BG1 Публикации: 7

    Да и при мен е така забива и не може да се обира дано поне скоро го оправят много е изнервящо !


  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Забива постоянно, изхвърля ме от играта, не може да се обира продукцията. Наистина е много изнервящо.
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    Как пък не успяха да направят поне една актуализация без проблеми?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл