Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

1349

Коментари

  • mirelchenceeemirelchenceee Публикации: 20
    редактирано 27.04.2015
    Добър вечер, не се оплаквам по принцип но тази вечер се облещих ...та въпроса ми е къде ми е МЕДА?Изчезнал безследно не съм продавала а ми липсва моля кажете ми какво да правя ..Къде да го търся ?Не знам дали това е правилната тема извинявам се ако не е!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 27.04.2015
    mirelchenceee написа: »
    Добър вечер, не се оплаквам по принцип но тази вечер се облещих ...та въпроса ми е къде ми е МЕДА?Изчезнал безследно не съм продавала а ми липсва моля кажете ми какво да правя ..Къде да го търся ?Не знам дали това е правилната тема извинявам се ако не е!

    Възможно е да си го продала по грешка, на мен ми се е случвало.
  • mirelchenceeemirelchenceee Публикации: 20
    редактирано 28.04.2015
    Добро утро,пиги не е това причината още сутринта забелязах но мислех че ще се оправи но до днес си седи явно е станало нещо и аз нямам обяснение какво е ..
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 28.04.2015
    Здравей, mirelchenceee!

    Ако си пробвала стандартните процедури за оправяне на евентуален бъг, се обърни към поддръжка, да проверят какво е станало.

    Дано да се оправи и да ти се възстанови меда!

    Поздрави,
    Magika
  • mirelchenceeemirelchenceee Публикации: 20
    редактирано 28.04.2015
    Благодаря!Ще опитам да пиша и на тях дано наистина ми се възстанови загубеното ;)
  • peshko514peshko514 Публикации: 2
    редактирано 04.05.2015
    Здравейте. От няколко дена постоянно през интервал от време ме изхвърля от играта.. като изписва неуспешно свързване към сървъра. На какво се дължи това явление, предполагам не съм само аз потърпевш???
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 04.05.2015
    На 80% причината за този проблем е от слаба интернет връзка. Играта е тежичка и изисква добър интернет :)
  • mirelchenceeemirelchenceee Публикации: 20
    редактирано 07.05.2015
    Добър вечер ,при нас проблемите са 2 вчера имах проблем с това че не ми отчиташе времето смисъл такъв ,че продукция животни всичко ок изписва 00:00 време таймер а не ми свети ресване и какво ли не същата работа ако не погледна няма как да разбера.Другият проблем е при моя колежка влиза с нон стоп рестарт и има само основна ферма другите 2 ферми се губят ,неотчетени улики при седмичната и мъчение с часове ... Общо взето е това благодарим предварително!
  • Nikita80 (BG1)Nikita80 (BG1) Публикации: 6
    редактирано 11.05.2015
    Здравейте, този дразнещ бъг - тиренцата на мястото на таймерите, които се появяват след посещение на друга ферма , пак се появи . Трябва после да си посетя всички ферми отново .
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 11.05.2015
    Хубаво би било и корабът да отплава визуално след като си вземе полагаемото. ;)
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 12.05.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Хубаво би било и корабът да отплава визуално след като си вземе полагаемото. ;)

    Той го прави, друг е въпросът дали са ти включени анимациите. :)
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 12.05.2015
    mr. King написа: »
    Той го прави, друг е въпросът дали са ти включени анимациите. :)


    Алоооо,Мр.кинг,на Ивето да и казваш за амимаций,не ставай смешен.Графиката на тази игра е под всякаква критика,може би след 5 год ще открият че има 3d.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 12.05.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Той го прави, друг е въпросът дали са ти включени анимациите. :)

    Прави го, ма не го прави. Натоварен е, броячът показва време до акостиране, ма корабчето си седи на пристана. И ме стряска всеки път като го видя, щото решавам, че не съм го натоварила. ;)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 12.05.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Прави го, ма не го прави. Натоварен е, броячът показва време до акостиране, ма корабчето си седи на пристана. И ме стряска всеки път като го видя, щото решавам, че не съм го натоварила. ;)

    Ти пък защо го претоварваш?Как да тръгне ,като ще потъне?))))
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 12.05.2015
    Преди малко забелязах нещо. Решавам да строя къща в цветната ферма. Влизам в менюто на къщата, за да видя колко време ще се надгражда от 1во на 2ро ниво - пише 4 часа и 20 мин. Стартирам строежа - таймера почва да отброява от 3 часа. Шантава работа....:d
  • woman (BG1)woman (BG1) Публикации: 53
    редактирано 13.05.2015
    Здравейте, от известно време имам проблем с таймерите. Времето, което се отчита в дясната лента кога ще е готова продукцията, е различно от времето, което се изписва на сградата или полето за продукция. Лошото е, че времето в лентата избързва, а действителното време изостава. Това започва да ми пречи при мисиите. Направих снимка

    [URL]http://[/URL]8110882.jpg
  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 13.05.2015
    Здравейте, току що започна събитието "Намек за Хавай" и продължителността му е 5 дни, не 6. Поне при мен е така.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 13.05.2015
    бобо6 написа: »
    Здравейте, току що започна събитието "Намек за Хавай" и продължителността му е 5 дни, не 6. Поне при мен е така.

    Здравей,

    Продължителността на тези събития е между 5 и 7 дни и понякога варира. Вярно е, че последните няколко събития бяха за по 6 дни, но това в момента не е резултат на бъг или проблем. Тези малки промени се дължат на сложната мрежа от събития, които трябва да бъдат съобразени и съответно тяхната продължителност да бъде в нормите.

    Желая на всички хубава сряда :)
  • emiliia (BG1)emiliia (BG1) Публикации: 70
    редактирано 13.05.2015
    woman2 написа: »
    Здравейте, от известно време имам проблем с таймерите. Времето, което се отчита в дясната лента кога ще е готова продукцията, е различно от времето, което се изписва на сградата или полето за продукция. Лошото е, че времето в лентата избързва, а действителното време изостава. Това започва да ми пречи при мисиите. Направих снимка

    [URL]http://[/URL]8110882.jpg

    И при мен е така

    [URL="[url=http://prikachi.com/images.php?images/163/8111163u.jpg][img]http://prikachi.com/thumbs/163/8111163.jpg[/img][/url]"][/url]8111163.jpg
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 13.05.2015
    А този бъг няма ли да бъде оправен?

    8111577Y.jpg
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 18.05.2015
    8120776C.jpg

    8120781t.jpg
  • DDavidoff (BG1)DDavidoff (BG1) BG1 Публикации: 13
    редактирано 19.05.2015
    Защо при получен бонус - "удвояване точки опит при строеж" точките не се удвояват след края на строежа?
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 23.05.2015
    Мисля че при събиране на пчелите има бъг!Събрах ги преди 3ч взех наградата но продължава да ми дава пчели!!!
  • John55 (BG1)John55 (BG1) BG1 Публикации: 2
    редактирано 23.05.2015
    Какво става с този панаир - нищо не разбирам2 Цял ден издирвам един бонбон, а като го открих не получих житони. Пчелите и тях никакви ги няма...
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 24.05.2015
    John55 написа: »
    Какво става с този панаир - нищо не разбирам2 Цял ден издирвам един бонбон, а като го открих не получих житони. Пчелите и тях никакви ги няма...

    Събитието е с времетраене 10 дни. Всеки ден се откриват по 10 бонбона, значи днес можеш да имаш най-много 30, а въпросните жетони искат 50, така че няма как да ти даде наградата.
    Пчелите от друга страна се получават на произволен принцип и е нужно време и късмет.
  • атинапаладаатинапалада Публикации: 5
    редактирано 31.05.2015
    Днес е последният ден за събиране на бонбоните. Останали ми бяха последните 10 за събиране, но са ме забравили - нямам нито един бонбон във фермата. Защо?


    атинапалада
  • UserDg2012 (BG1)UserDg2012 (BG1) Публикации: 86
    редактирано 31.05.2015
    Аз също нямам нито един бонбон, пак някакъв бъг ли е?
    Рестартира няколко пъти, влизах излизах и нищо!
    След поредния рестарт се появиха ..........
  • komar (BG1)komar (BG1) Публикации: 19
    редактирано 31.05.2015
    След рефреш се появяват има ги бонбоните
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 31.05.2015
    Затворете браузъра с който играете и го отворете отново, бонбоните и Омар ще се появят. :))) По същия начин си връщате и палатката, чистенето на кеш определено нищо не оправя.
  • атинапаладаатинапалада Публикации: 5
    редактирано 31.05.2015
    Затворих браузъра, рестартирах даже компютъра...нищо :(
    Получи се чак след като влязох през Гугъл Хром, вместо през Модзила!!!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл