Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

12049

Коментари

  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    Al Gor (BG1) каза:
    Тези гъби ми се появиха днес, обаче играта твърди, че остават 8 дена.
    Чак пък толкова не съм сляпа за да не видя рецептите, след като събирам непрекъснато продукция от нивите за да завърша 6 ниво-направете храна на За природата.
    Може ли някой да ми каже и при Вас ли е така.
    Cuddly ми писа, че са направили фикс и сега всичко следва да е както трябва. При мен се рефрешнаха гъбите преди малко и нещата са О.К.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Имам проблем с договорите на био пазара. Не помня откога бях на 99%, но от вчера не съм. Изведнъж се появиха договори на 66%, изпълних ги и ми показа 84%. После пак 66, 84 и дотук. Друг в отбора няма този проблем, поне никой не сподели. Писах на поддръжка, приложих и фото, но ми отговориха, че не разбират какво се е получило. И аз не разбирам B) Някой, ако разбира, моля да сподели :):):)


  • Ledda (BG1)Ledda (BG1) Публикации: 1
    редактирано 08.09.2017
    Здравейте!
    Нещо не мога да тренирам конете днес...
  • marti2014 (BG1)marti2014 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 08.09.2017
    Здравейте, в екрана с конни надбягвания има бъг. При опит за приключване на тренировъчна сесия "Успешна" , бутона е "textxxx"  и не мога да приключа сесията. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    И моето конче я закъса с тренировките. :(
    Проблемът е докладван. Разследват.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте!
    В днешния хотфис някои играчи, които имаха коне в тренировка, не успяха да завършат обучението им, тъй като коня остава в тренировъчните полета и бутончето е сиво. Работим по разрешаването на този проблем, но се нуждаем от известно време, тъй като то беше открито съвсем наскоро.
    Междувременно, ако разполагате с повече от един кон, опитайте да стартирате нова тренировка с него - това може би ще ви позволи да освободите предишния кон от тренировка. Извиняваме се за проблема и се надяваме той да бъде решен възможно най-скоро!

    Опитах- действа. :)
  • Niki3333 (BG1)Niki3333 (BG1) Публикации: 9
    След днешната актуализация пак бъг при конете бонуса не работи
    нито мога да тренирам коня си.Дава на друг език.

    Каква файда че тече бонус когато не може да зарежда.
    Оправяте едни бъгове а други разваляте >:)>:)>:)>:)
  • beni1312 (BG1)beni1312 (BG1) Публикации: 3
    Здравейте, имам проблем със страницата за тренировка на конете. Вероятно има някакъв бъг , коня тренира от два дни и не мога да изпълнявам дневните мисии. Моля за съдействие. Благодаря.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Freyja каза:
    Здравейте!
    В днешния хотфис някои играчи, които имаха коне в тренировка, не успяха да завършат обучението им, тъй като коня остава в тренировъчните полета и бутончето е сиво. Работим по разрешаването на този проблем, но се нуждаем от известно време, тъй като то беше открито съвсем наскоро.
    Междувременно, ако разполагате с повече от един кон, опитайте да стартирате нова тренировка с него - това може би ще ви позволи да освободите предишния кон от тренировка. Извиняваме се за проблема и се надяваме той да бъде решен възможно най-скоро!

    Опитах- действа. :)

  • bnm (BG1)bnm (BG1) Публикации: 1
    Тренировката на коня е приключила,но не ми позволява да започна нова тренировка.На бутона -вземане - е изписано - textbutton
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 09.09.2017
    Niki3333 (BG1) каза:
    След днешната актуализация пак бъг при конете бонуса не работи
    нито мога да тренирам коня си.Дава на друг език.

    Каква файда че тече бонус когато не може да зарежда.
    Оправяте едни бъгове а други разваляте >:)>:)>:)>:)

    bnm (BG1) каза:
    Тренировката на коня е приключила,но не ми позволява да започна нова тренировка.На бутона -вземане - е изписано - textbutton

     

    Добро утро, @Niki3333 (BG1)  и @bnm (BG1)
    Преместих постовете ви в правилната тема, където дори ще намерите решение на проблема си.



    Отново ще помоля всички - четете, преди да пишете. Още вчера, в две различни теми, съм предупредила за този бъг и съм обяснила какво можете да направите, за да си приберете конете. Моля ви, четете!!!
  • valka1 (BG1)valka1 (BG1) Публикации: 18
    при мен не действа опитах но нестава... 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    valka1 (BG1) каза:
    при мен не действа опитах но нестава... 
    Обясни, моля, какви стъпки предприе, за да разбера къде грешиш. И отново ще те помоля, вече публично, не пиши на N на брой места. Безсмислено е и ме караш и аз да пиша едно и също тук и там.
    Отговарям когато мога, а не когато направиш един и същ пост 3 пъти.
  • Kimba (BG1)Kimba (BG1) Публикации: 4
    Здравейте,
    И аз имам проблем с коня. Пробвах "решението". Не се получи нищо. Имам два коня - единият беше зациклил в тренировка. Пуснах втория да тренира, но първият не се освободи, проблемът си остана. А над манежа, където тренира вторият, виси удивителна, все едно, че е свободен.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Трябва да пуснете същата тренировка като "зациклилия" кон.
  • merilin75 (BG1)merilin75 (BG1) Публикации: 1
    Здравейте, от 2 дена коня ми се тренира на манежа и не мога да го махна от там. Моля за помощ. И да кажа,че не се оправи ситуацията с чистене и рефреш.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @merilin75 (BG1).
    По-горе в тази тема съм дала времен вариант за справяне със ситуацията, докато дойде понеделник, когато могат да отстранят този бъг.
  • Kimba (BG1)Kimba (BG1) Публикации: 4
    редактирано 09.09.2017
    Freyja каза:
    Трябва да пуснете същата тренировка като "зациклилия" кон.
    не ми разрешаваше в началото. след многократни рестарти ми  разреши като стартирам през конюшната, а не през манежа.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Благодарим на @Kimba (BG1) за полезната информация. Дано повече хора прочетат и опитат.
    Освен това ще припомня, че след актуализация и хотфикс е добре да чистим кеш и бисквитки. Това също помага в някои случаи. Конкретно в този май не помага, но няма лошо в напомнянето, нали? :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравйте.
    Преди малко е имало хотфикс, който е отстранил проблема с конете и оборудването на лодките.
    Моля, не забравяйте, че почистване на кеша и презареждане на играта гарантират обновяване на направените промени.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    здравейте.на последния кооп нашето си спечели и последната награда-изглед на краварник.не го намирам въпреки че няколко пъти влезнах и излязох от играта.намирам само краварник с черешови цветове и обратно към корените
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 12.09.2017
    akinak (BG1) каза:
    здравейте.на последния кооп нашето си спечели и последната награда-изглед на краварник.не го намирам въпреки че няколко пъти влезнах и излязох от играта.намирам само краварник с черешови цветове и обратно към корените
    Здравей.
    Доколкото разбрах, този изглед е само за тематичните краварници (тези, които се печелят от островите). Ако имаш такъв, погледни и ще видиш изгледа там.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    да за тематичен е за обикновен не става
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Общо взето се е получила грешка и вместо изглед със свободни крави, играчите са получили Селски симпатичен краварник.
    Екипът на играта се извинява за недоразумението и се възползва от случая да напомни, че е хубаво да се четат описанията на изгледите, за да сме сигурни, че ще ги използваме за правилната сграда.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    благодаря за отговора нещата се изясниха.хубав ден на всички.
  • Kremiii (BG1)Kremiii (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте, имам зациклен кон от състезание.
    Не мога да ловя риба треска
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля, почисти кеша и след това влез в играта, за да си прибереш коня от състезанието.
    А за рибата - в какъв смисъл не можеш да ловиш треска? Нямаш регион с нея ли? Ако да - когато изпразниш някой регион или му изтече таймера, ще се обнови. Въпрос на късмет е обаче каква ще е новата риба.
  • Kremiii (BG1)Kremiii (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте, имам регион, но треска не ми излиза да съм уловила, от една че и повече седмици.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл