Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

249

Коментари

  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 05.03.2015
    Клио мисля, че не си разбрала иронията. Досега (с малки изключения) няма обявена актуализация, на която да са спазени часовете. Примерно се казва, че ще се проведе между 10:00 и 13:00, а тя започва някъде след 15:00. Казва се едно, а се прави нещо друго.
    Ясно е, че вината не е ваша - вие предавате информацията, когато я получите от ГГС. Но съгласи се, че е малко неприятно това. И когато не очакваш - хоп Хотфикс. Влизаш във форума и виждаш съобщение от преди 20 мин за него. Мисля, че това е идеята на Ели ;)
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 05.03.2015
    Разбирам иронията и за пореден път се извинявам за неудобството. Както всички знаете, актуализациите са свързани с много технически фактори и непредвидени усложнения, които трябва да бъдат премахнати. По тази причина понякога има закъснения. Що се отнася до хотфиксовете, то те винаги са извънредни, когато има бъгове, влияещи на играта по някакъв начин и за които се налага временно спиране на сървърите. В конкретния случай информацията бе обявена възможно най-бързо и е ясно, че не всеки е имал време да погледне във форума, но понякога това се налага. Благодаря на всички за разбирането и се надявам подобни случаи да са все по-редки.

    Поздрави,
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 05.03.2015
    Сега пак хотфикс ли има?!?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 05.03.2015
    Да явно. ;)
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 05.03.2015
    Cleo написа: »
    Разбирам иронията и за пореден път се извинявам за неудобството. Както всички знаете, актуализациите са свързани с много технически фактори и непредвидени усложнения, които трябва да бъдат премахнати. По тази причина понякога има закъснения. Що се отнася до хотфиксовете, то те винаги са извънредни, когато има бъгове, влияещи на играта по някакъв начин и за които се налага временно спиране на сървърите. В конкретния случай информацията бе обявена възможно най-бързо и е ясно, че не всеки е имал време да погледне във форума, но понякога това се налага. Благодаря на всички за разбирането и се надявам подобни случаи да са все по-редки.

    Поздрави,

    Всички се надяваме на това ;)
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 05.03.2015
    Благодаря на играча, който е обяснил на Клео какво съм искала да кажа.Щом не схваща от елегантно поднесено недоволство как ли ще ми разясни проблемите в играта.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 05.03.2015
    Kakви бъгове са отстранени? За да се полее кооп. дърво в дясно информацията на таблото се изтрива.
  • zygy (BG 1)zygy (BG 1) Публикации: 6
    редактирано 06.03.2015
    Преди дни писах и дадох бъг в играта АБСОЛЮТНО НИКАКВО развитие по въпроса......Когато правите игри от които печелите пари ,а ние диванетата даваме тези пари,поне ги оправете от бъгове за да не се ядосваме и да използваме все още епитетите на ум.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 06.03.2015
    zygy написа: »
    Преди дни писах и дадох бъг в играта АБСОЛЮТНО НИКАКВО развитие по въпроса......Когато правите игри от които печелите пари ,а ние диванетата даваме тези пари,поне ги оправете от бъгове за да не се ядосваме и да използваме все още епитетите на ум.

    Със или без епитети, това си остава форум за играчите и ние не можем да оправяме проблемите на играта.
    Можем само да помогнем със съвет, за какъвто не се досещам.
  • zygy (BG 1)zygy (BG 1) Публикации: 6
    редактирано 06.03.2015
    Знам че е така , но се надявам да стигне и до разработчиците'.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 06.03.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Със или без епитети, това си остава форум за играчите и ние не можем да оправяме проблемите на играта.
    Можем само да помогнем със съвет, за какъвто не се досещам.

    Тук съм абсолютно съгласен!Макар че критикувам и не съм съгласен с модераторите в случая и те нямат вина!Вината е в подръжката!Тия съм заяваил и на тях съм писал че ако са в нормална държава одавна да са безработни!
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 09.03.2015
    Здравей zygy,

    за проблемът ти е необходимо да пишеш до поддръжката. Това е помощната тема за заявка до тях.
    Тук във форума, както са отбелязали другите съфорумци, няма как да ти помогнем, а и няма как да стигне поста ти до разработчиците, освен ако не пишеш до поддръжката.
    Надявам се скоро всичко да се оправи при теб и да имаш възможността да играеш играта спокойно. :)


    Поздрави,
    Virginy
  • zygy (BG 1)zygy (BG 1) Публикации: 6
    редактирано 09.03.2015
    Здравей Virgini,
    Писах им още тогава и чак снощи се оправи. Благодаря на тебе и всички отзовали се за проблема ми.
  • Polito2Polito2 Публикации: 3
    редактирано 10.03.2015
    Не работи бутона за покупка на 5бр.хранилки за пеперуди в офертата, която тече в момента.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 10.03.2015
    Здравей Polito,

    относно проблема със закупуването на хранилките за пеперуди, опитай с рефреш на играта. Ако трябва, рестартирай и компютъра. И аз не успявах да я закупя, след като прочетох поста ти, но след като рефрешнах играта, се сдобих с една такава. :)



    Поздрави,
    Virginy
  • pepati (BG1)pepati (BG1) Публикации: 4
    редактирано 11.03.2015
    Здравейте!Не ми отчита храненията от козарниците за третата мисия на събитието " Не от този свят "
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 11.03.2015
    Cleo написа: »
    • Баланс – Събитие „Не от този свят” – 3-та задача от това събитие няма повече да отчита зареждането на козарниците в прогреса на задачата, тъй като това беше възможно заради бъг. Само зареждането на краварниците ще се отчита в тази задача отсега нататък.

    Здравей pepati,

    в цитатът се съдържа отговора на този "проблем". :)
    За съжаление Козарниците вече няма да помагат за по-бързото минаване на тази задача.


    Поздрави,
    Virginy
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 11.03.2015
    pepati написа: »
    Здравейте!Не ми отчита храненията от козарниците за третата мисия на събитието " Не от този свят "

    Здравей,

    Прочети информацията от актуализацията:
    http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?8280-%D0%90%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%E2%80%93-%D0%A4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%A1%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%B5-26-02-2015

    Поздрави!
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 12.03.2015
    здравейте имаме повечето при нас от тази сутрин проблем влизаме и ни изхвърля от играта всеки който влезе и го изплюва
  • koko019 (BG1)koko019 (BG1) Публикации: 9
    редактирано 12.03.2015
    милена61 написа: »
    здравейте имаме повечето при нас от тази сутрин проблем влизаме и ни изхвърля от играта всеки който влезе и го изплюва

    Здравей!И при мен е така((Вероятно поредния бъг.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 12.03.2015
    Здравей милена61,

    опитахте ли със стандартните процедури - почистване на кеш, рестарт на играта, браузъра и компютъра?
    Една от причините може да е слаб Интернет! (давам просто предположение).
    Ако можеш, опиши малко по-подробно какво се случва, когато влезеш във фермата ти - показва ли ти се някакъв прозорец, зареждат ли ти се изобщо сградите или нещо друго става?
    Друга причина, за да не можете да играете е, ако си наглеждате един на друг фермите, може да са Ви баннали за мултиакаунтинг, което е забранено в правилата на играта, с които сте се съгласили при регистрация.
    Ще очаквам да пишеш, за да може да помогнем със съвет, ако можем.


    Поздрави,
    Virginy
  • cvet66 (BG1)cvet66 (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 12.03.2015
    да опитахме при всички е така интернета е силен в момента сме 4 човека
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 12.03.2015
    зарежда ни върви известно време и който си влезе го изплюва интернета ни е силен и Катя , Вили , таняянат , новак , тинка и който си влезе пише че и те имат същия проблем
  • dayan2014dayan2014 Публикации: 11
    редактирано 12.03.2015
    милена61 написа: »
    зарежда ни върви известно време и който си влезе го изплюва интернета ни е силен и Катя , Вили , таняянат , новак , тинка и който си влезе пише че и те имат същия проблем

    Мен също ме изхвърля:(Рестартирах и продължава да ме изхвърля от играта:(
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 12.03.2015
    Здравей cvet66,

    тези 4-ри човека, за които пишеш, че сте - всичките играете играта от едно и също IP ли, т.е. ползвате един и същ Интернет? И ако да - писали ли сте до поддръжката, че играете заедно играта, за да не Ви засекат като мултиакаунти?
    Ако не са Ви баннали за мултиакаунтинг, може да имате някакъв проблем, който може да се разреши само от поддръжката. Съветвам Ви да пишете до тях.
    Може и проблемът да не е толкова сериозен, които да се разреши с нещо елементарно, но за съжаление, аз не мога да се сетя за някакво друго решение, освен за поддръжката. Ако някой друг съфорумец има някакви предложения, ще се радвам ако ги сподели.
    Надявам се скоро проблемът Ви да бъде разрешен и да можете да играете играта спокойно.


    Поздрави,
    Virginy
  • cvet66 (BG1)cvet66 (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 12.03.2015
    не не играем от един компютър но повечето се чуваме на скайп и сме от един град

    сега малко се оправи
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 12.03.2015
    Здравейте,

    отново Ви предлагам един човек от групата Ви да пише до поддръжката, като подробно обясни какъв е проблема при всички Ви. Ако проблемите са различни, ще е добре за всеки различен проблем, човека, при когото се появява да го опише в собсвена заявка до поддръжката.


    Поздрави,
    Virginy
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    редактирано 12.03.2015
    Не знам другите от къде са ,но в София също има такъв проблем и определено не е от скоростта на интернета
  • radi55 (BG1)radi55 (BG1) Публикации: 5
    редактирано 12.03.2015
    е поне да оправят това с времето за много взе да дразни
  • ЧопърЧопър Публикации: 1
    редактирано 24.03.2015
    Проблем с брояча,не отчита изработената продукция и мисята ще се провали.Има ли компнсации,когато вината е по технически причини?


    Преместен от Magika: Грешна тема.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл