Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

11849

Коментари

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Що за глупост е това да имаш построен сладък пчелин, но понеже нямаш обикновен пчелин да не ти дава да построиш цитросова градина и да пише изисква пчелин?
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Къде са ни седмичните медали?
    Досега прибирахте дневните а вече посегнахте и на седмичните. 
    Никой от нас няма вина че  играта не е тествана за отстраняване на грешки.За оправдание навярно.
    Само да не се намери някой да ми каже че това е бъг ;) 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    и при нас медалите ги няма даже селската лига не се е нулирало 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Vely (BG1) каза:
    Що за глупост е това да имаш построен сладък пчелин, но понеже нямаш обикновен пчелин да не ти дава да построиш цитросова градина и да пише изисква пчелин?
    Тематичните сгради, какъвто е сладкият пчелин, не се отчитат в задачите за напредък. Съжалявам, но това е положението.
    kokos4e (BG1) каза:
    Къде са ни седмичните медали?
    Досега прибирахте дневните а вече посегнахте и на седмичните. 
    Никой от нас няма вина че  играта не е тествана за отстраняване на грешки.За оправдание навярно.
    Само да не се намери някой да ми каже че това е бъг ;) 
    Ами... бъг е. Най-вероятно е свързан с невероятния ни чисто нов часовник на екрана. ;) Докладван е този проблем вече няколко пъти. Разследването тече.
  • ТаняП (BG1)ТаняП (BG1) BG1 Публикации: 181
    незнам дали тук му е темата ,аз изведнъж установих че селските ми долари ги няма - имах близо 600000 хиляди , и изведнъж нищо

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    незнам дали тук му е темата ,аз изведнъж установих че селските ми долари ги няма - имах близо 600000 хиляди , и изведнъж нищо

    Здравей.
    Ако си сигурна в липсата, трябва да пуснеш тикет до Поддръжка. Можеш да го направиш от ТУК. Само те са в състояние да разследват случилото се и да ти възстановят загубите.

    Моля, имай предвид обаче, че трябва да напишеш тикета на английски, руски, немски или френски език.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    актуализацията е минала но менютата за чат , мисии и проекти се появява с закъснение напреди не беше така
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 24.07.2017
    Rumi88 (BG1) каза:
    актуализацията е минала но менютата за чат , мисии и проекти се появява с закъснение напреди не беше така
    Докладвано! :)
    Те вече не се зареждат, преди да влезете. Така че, те трябва да се появят, след като играта завърши зареждането. Така ли е?
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Забравих да отбележа. След актуализацията кучето вече не лае
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 27.07.2017
    Vely (BG1) каза:
    Забравих да отбележа. След актуализацията кучето вече не лае
    Кучето лае само когато е гладно. ;)



    Post edited by Freyja on
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    редактирано 31.07.2017
    Фунията ми е взела точки и от 42 място ме е пратила 51 на разни други е начислила 


    и пак ги няма медалите от селска лига нито е занулено 
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Rumi88 (BG1) каза:
    Фунията ми е взела точки и от 42 място ме е пратила 51 на разни други е начислила 


    и пак ги няма медалите от селска лига нито е занулено 
    Здравей.
    Докладвала съм и двете оплаквания.
    Макар че за фунията, теоретично е възможно да те изпреварят, дори ако си на 10 точки. Просто трябва някой секунди преди теб също да взема по 10 точки и е напълно възможно да те изпревари.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    получавало се и друг път да отнема и начислява точки но и при други играчи и от нас на други се е случвало но не е честно играчи които са били с бая извън 50 те и изведнъж напред
  • aleksa232 (BG1)aleksa232 (BG1) Публикации: 25
    Добър вечер в 17 фунията беше 1 742 000 и е взело точки и съответно извън топ 50 на някакъв Vely е начислило 

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Здравей, на никой нищо не му е взело още по - малко пък на мен да ми е начислило, обяснението е много просто. По това време всички са на 8-ма скорост, а аз си пуснах час и 20 минути на 9-та скорост и излезнах от играта. Ако не си забелязала когато някой не е на линия и след това влезе класацията се променя, а преди това точките му стоят едни и същи. Когато влязох в играта вече бях изпреварил наведнъж 10 човека защото разликата между тях беше много малка, както и остана малка до края. 
  • aleksa232 (BG1)aleksa232 (BG1) Публикации: 25
    не е вярно взе как изведнъж от 37 място и с 1 742 000 спадна на милион 1 719 000 и друг път е взимало точки на играчи и в дъното към последните места взе на играчи от точките 
  • красим2 (BG1)красим2 (BG1) Публикации: 20
    Здравейте!Не знам дали някой друг има проблем с патиците,но определено след актуализацията моите дават по-малко яйца.?????
  • красим2 (BG1)красим2 (BG1) Публикации: 20
    И при кравите е така ниво 6 даваше 485 със 3 книжки сега показва 430???Какво се случва?Все едно нямам наръчници(((((
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Визуален бъг е.И при мен е така,показва по-малко,но като ги събирам са си колкото трябва.
  • красим2 (BG1)красим2 (BG1) Публикации: 20
    Съвсем не е визуален!!!И аз пробвах с млякото отчете ми 430 а не 485!
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Freyja каза:
    Vely (BG1) каза:
    Що за глупост е това да имаш построен сладък пчелин, но понеже нямаш обикновен пчелин да не ти дава да построиш цитросова градина и да пише изисква пчелин?
    Тематичните сгради, какъвто е сладкият пчелин, не се отчитат в задачите за напредък. Съжалявам, но това е положението.




    Защо тогава отчита тематичните къщи?



  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте!Не знам дали някой друг има проблем с патиците,но определено след актуализацията моите дават по-малко яйца.?????
    И при мен е така при патиците, освен това ме кара да ги продавам въпреки че има място в склада.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    По-малките количества при обиране са визуален бъг. Ако си засечете склада преди и след обиране, ще видите, че количествата са си тези, които трябва да бъдат, а не тези, които се изписват при обиране.
    Явно има някакво объркване с наръчниците- при патетата показва количеството патешки яйца+наръчника за кокоши яйца, а при кокошкие- количеството кокоши яйца+наръчниците за патешки яйца. Но повтарям- това е само при визуализиране на бройките; при обиране количествата са си точно както трябва да бъдат.
    Относно продаването- отново е свързано с наръчниците, тъй като приема грешната бройка.
    Всичко това е докладвано още в петък и ще бъде отстранено възможно най-скоро.


    Vely (BG1) каза:
    Freyja каза:
    Vely (BG1) каза:
    Що за глупост е това да имаш построен сладък пчелин, но понеже нямаш обикновен пчелин да не ти дава да построиш цитросова градина и да пише изисква пчелин?
    Тематичните сгради, какъвто е сладкият пчелин, не се отчитат в задачите за напредък. Съжалявам, но това е положението.




    Защо тогава отчита тематичните къщи?




    Предполагам, че е защото къщите не са производствени сгради. ;)
    За всеки случай попитах и аз и когато получа отговор, ще го споделя.
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    :) Ок.
  • красим2 (BG1)красим2 (BG1) Публикации: 20
    Благодря за отговора Freyja!
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    Имаме проблем в нашата СИ с поливането на кооп дървото. При опит да го полееш излиза надпис с разни грешки и прочие.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Този проблем е известен на разработчиците и по него се работи. Това е визуален бъг, при който, когато полееш нечие дърво, лейката не посивява, а си остава все едно не е полято. И когато опиташ да го полееш втори път, дава грешка.
  • FlaMeSAM (BG1)FlaMeSAM (BG1) Публикации: 6
    Има ли някакъв шанс да възстановят злато... току що купих оферта за 1 долар и незнайно как едновременно с това купих и следващата, което ми костваше 10 000 злато... уж щяха да забавят бутона, да не са решили да го забързват. Няма как да съм натиснала два пъти и то за секунди, за малко да не разбера, просто забелязах смяната на офертите и като погледнах златото, разбрах какво е станало...

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл