Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Не работи ранга на колелото

preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
Имам въпрос за колелото на късмета: защо от днеска при въртене не ме изкачва нагоре в класацията след въртене, а само си давам жетоните на вятъра?
Защо???
Post edited by preslav94 (BG1) on

Коментари

• ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 19.01.2015
    Кой да ти каже и при мен е така. Все съм първа:cool:
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 19.01.2015
    Има проблем с Колелото на късмета, който е докладван! Надявам се, че ще бъде разрешен!
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 20.01.2015
    preslav94 написа: »
    Имам въпрос за колелото на късмета: защо от днеска при въртене не ме изкачва нагоре в класацията след въртене, а само си давам жетоните на вятъра?
    Защо???

Понеже на мен не ми отговарят по моите въпросчета,аз мога да ти отговоря има няколко варианта
    Първият е че комарджията Къци с колелото на късмета е сложил магнит в него само да прибира жетончета,но както каза по нагоре в коментара си Оги вече го е изпял на властите,предстои му малка почивка на топло,обаче не чакай да ти върнат жетончетата ще ги използват като веществено доказателство.
    Вторият вариант е Програмистите да са забравили да допишат формулата или са изяли някоя синвол от нея за да излиза класацията,но това лесно ще си го коригират.
    Третият вариант е ако правилно съм те разбрал че питаш за ранга,вече да са го оправили тъй като току що се отбих при него спечелих торба миризлива тор,и храна за пилци ранга се променя след завъртането само.
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 20.01.2015
    КМЕТИЦА написа: »
    обаче не чакай да ти върнат жетончетата

Всичко е наред и жетоните са отчетени! Мисля, че ни дължите публично извинение КМЕТИЦЕ?!;)
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 20.01.2015
    dogi137 написа: »
    Всичко е наред и жетоните са отчетени! Мисля, че ни дължите публично извинение КМЕТИЦЕ?!;)

Публично се извинявам,веднага.
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 31.01.2015
    Аз още чакам отговор на въпроса за колелото на късмета,както и доста хора от моята СИ, но уви....никой нищо не казва.
    редактирано 01.02.2015
    изчистих кеша,рестартирах проблема с колелото на късмета си остава някой мже ли да помогне?:(
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 01.02.2015
    еli написа: »
    изчистих кеша,рестартирах проблема с колелото на късмета си остава някой мже ли да помогне?:(

Така е при всички. Днес е неработен ден, така че няма кой да ти помогне.
    редактирано 01.02.2015
    Е като го завъртя показва, после пак забива, може би идеята е да купуваме жетони:confused:
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 01.02.2015
    еli написа: »
    Е като го завъртя показва, после пак забива, може би идеята е да купуваме жетони:confused:

Не е до купуване, вероятно е визуален проблем, който ще бъде решен най-рано утре.
    редактирано 01.02.2015
    много си ми полезен винаги със съветите си но то свършва тази вечер,как да си визуализирам ранга?:)
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 01.02.2015
    най- добре преди да свърши колелото го завърти 1 път да видиш на кое място си и оттам нататък си преценяваш дали ще го въртиш още!
  • iva1204 (BG1)iva1204 (BG1) BG1 Публикации: 39
    редактирано 09.02.2015
    Пак не отчита класацията при мен, а искам да знам дали имам шанс и да въртя ли още? За втори път вече се случва :mad:
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 09.02.2015
    Да, това не е за пръв път и още не са го оправили! :mad:
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 09.02.2015
    То и колелото не отчита.
    Когато посетиш друга ферма и после се върнеш в твоята, таймерите на гурмето ицветната ги няма. Трябва да ги посетиш пак.
    Когато играеш в мисия, от менюто на самата мисия не можеш да видиш фермите на конкурентите.....

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл