Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Вашите идеи, предложения и въпроси

168»

Коментари

• kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    джак4 (BG1) каза:
    .Благодаря Ви за вниманието,което ми отделихте през последните дни,не смятам да Ви притеснявам повече,защото вече ми е неудобно.Всичко добро.
    И защо да ти е неудобно. Форумът е направен за нас и е част от играта.Всеки пише и предлага както ги вижда нещата. А дали ще  осъществят някое- друго  предложение само ггс  знае :D 
  • джак4 (BG1)джак4 (BG1) Публикации: 12
    Така е ,но когато някой е отделил време върху мой проблем или се е опитал нещо да направи,аз съм длъжна да се извиня,а това,че тук в тази игра няма да има промяна почти на 100% от това,което предлагаме е факт,но нищо не можем да направим,както всичко в нашата държава,така и тук в една игра всичко е на горе с краката.Лек ден.
  • saridon (BG1)saridon (BG1) BG1 Публикации: 34
    Искаме нови награди за кооперативното!
  • FreyjaFreyja Публикации: 3,258
    saridon (BG1) каза:
    Искаме нови награди за кооперативното!
    Здравей. Наградите скоро бяха променени. Едва ли в близко бъдеще можем да очакваме нова промяна.
    Но искам да уверя всички, че периодично темата се повдига и се надявам все някога да има резултат. :)
  • говедо (BG1)говедо (BG1) Публикации: 9
    Два кооперативни шампионата на месец, според мен са много - играчите ли са искали такъв график? 
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Отговорът на хората от ГГС е че който му са много може да пропусне шампионат а който му са малко-това било максимума за гътота.Общо взето това било най-добро за всички.Това което пиша за отговор е от отговори на въпроси на играчи.Тъй че много малко това е.
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Здравейте по случай свети Патрик относно пазара за разпродажби
    изскам да попитан защо няма една декорация свързана с България
    ние българи ли сме???А само чужди декорации
    Едно Българско знаме сложете да се знае какви сме,а не само чуждоземски истории да си купуваме
    Трябва да се вземе на предвид това.
    юкi (BG1) каза:
    Здравейте по случай свети Патрик относно пазара за разпродажби
    изскам да попитан защо няма една декорация свързана с България
    ние българи ли сме???А само чужди декорации
    Едно Българско знаме сложете да се знае какви сме,а не само чуждоземски истории да си купуваме
    Трябва да се вземе на предвид това.
    Здравей. Не само българското знаме липсва. В интерес на истината ги няма доста от европейските държави. Предложение за БГ знаме аз лично съм дала още миналата година. Явно трябва време, за да бъде реализирано.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Редно е да има и българско знаме, щом има български сървър, нали ?
    И триста пъти да напишем едно и също тук, БГ знаме ще има, ако и когато го създадат.
    Разбирам да ги рисувах аз, че да ми го натяквате, но съвсем не е така.
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Продавам знаменца

при закупени 3 бр х 14 900 злато. Получавате четвърто безплатно ;)

• юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Ами дано ни вземат на сериозно следващия път.
    Ние сме търпеливи умеем да чакаме :(
    Хайде вече да се спрем с това знаме, какво ще кажете?
    Малко е изнервящо и не откривам смисъл втова да дъвчем една и съща тема.
    Ще припомня (пак), че във форума друг, освен мен няма. И ако очаквате аз да ви нарисувам знамето, ще ви разочаровам, но не съм в състояние да го направя.

Благодаря сърдечно за тормоза. Оценявам го.
    Хубава вечер на всички патриоти!
  • kalpazan82 (BG1)kalpazan82 (BG1) BG1 Публикации: 44
    редактирано 09.05.2017
    Моето предложение,златото което се купува да е само да купуване надграждане на специални сгради и място.
    Прекратяване на производсвени съоражения на престане,тогава тези от големите нива,да помислят малко с главите си,а да не разчитат само на парици за злато.Има и други начини,като подход и стратегия,но това са далечни неща за тях
    Здравей.
    Златото, както и начините за харченето му, е по избор. Никой не задължава никого да го купува, нито налага условия за харченето му.
    Във всяка виртуална игра съществува специална валута, заплащаща се с реални пари. Целта на тази валута е да дава предимство на този, който си я купува. И от тази гледна точка, няма как да бъдат налагани ограничения относно начина, по който ще бъде харчена. :)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    целта на златото е хората които са направили играта а и тези дето работят по нея и я подържат да получават заплати и хонорари така че идеята ти е немислима примири се и си играй играта хихи

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл