Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Вашите идеи, предложения и въпроси

17

Коментари

• HELLO (BG1)HELLO (BG1) Публикации: 69
    мисля че няма да е зле да има още един слот за строеж :wink: 
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Е ако направят още един слот, как ще похарчиш златце, че да прекратиш един, за да започнеш друг?
  • HELLO (BG1)HELLO (BG1) Публикации: 69
    и без това от строежите искат двойно повече злато отколкото е времето ... аз гласувам или за още един слот за строеж, или да намалят исканото злато за бързо приключване :smile: :smiley:  
    Хехехех. Ние можем да си гласуваме колкото искаме. Факт, че това е предлагано вече няколко пъти. И не е направено.
  • to6ka (BG1)to6ka (BG1) Публикации: 1
    Привет!
    гледам наградите за добре свършена работа по време на Кооперативното състезание и се чудя,кому са му нужни :3 мухи,1 инструмент,20 каси,сертификати,55 трактора,45 контейнера,дървена каручка,стълб за танци,1 камион.....
    Непрекъснато не достигат артикули,работна сила,визитки,работа в екип.
    Смятам че  ,премиум храна,хумус,водорасли,точки карма са далеч по добри награди,които ще са по ценни за играта и биха мотивирали повече.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Демек предложението ти е да се променят наградите за КП– такова искане и преди е предлагано, но както виждаш резултат няма.
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Искаме промяна на наградите на КП 

+1
  • GiniChampion (BG1)GiniChampion (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравейте!!!!!Предложенията на всеки във форума са много добри! Ще могат ли да ги осъществят?
    Аз обаче имам питане и ще ви обясня какво е моето притеснение......Прекрасна зима,сняг,всичко е бяло.....Веднага отидох до аптеката и се заредих с лекарства:ТАЙЛОЛХОД,КАПКИ ЗА НОС,СИРОП ЗА КАШЛИЦА  ПОМОЛИХ И ЗА АНТИБИОТИК.....Ще си кажете :smile: Тази е луда-не,не съм!!!!!
    Като видях клетите ми работници голи и боси,а МОЛ наблизо няма за да ги облека какво да правя?
    Моля ви за съвет!!!!! Вие как се справяте?
    БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Здравейте аз съм нова в играта но искам да кажа за мелницата -,по много малко мели 10 , 20  бр храна не може ли да се увеличи броя за мелене ма храна много бързо свършва храната на животните, 
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Зависи от нивото.На по-високите нива дава повече.На 5то ниво дава 160 единици примерно.
    На шесто ниво дава по 200. Бонусите от библиотеката- отделно. :smiley: 
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Аз съм на 16 ниво как да ги увелича че да меля повече максимума е 20 бр.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    По-високите нива на сградите се отключват при достигане на определено ниво.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    Имам следното предложение а именно да направите нещо с конете и класирането да не зависи изцяло от златото а да има значение качествата на конете иначе хората които не играят със злато а за удоволствие или се отказват или въобще не правят коне 
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    редактирано 07.01.2016
    Имам следното предложение а именно да направите нещо с конете и класирането да не зависи изцяло от златото а да има значение качествата на конете иначе хората които не играят със злато а за удоволствие или се отказват или въобще не правят коне 
    Браво! Каза го в прав текст. Дано четат и си вземат урок.
    И в този контекст да допълня, това че премахнаха малките суми за закупуване на злато е автогол за ГГС. Както се казва у нас  "Капка по капка - вир става" . Но знам ли им немския манталитет ;)
    Post edited by Pena9 (BG1) on
  • woman (BG1)woman (BG1) Публикации: 53
    1. Да, това трябва да се направи. Трябва също да се направи корекция в състезанията. Слаби коне бият силните коне, а силните попадат в състезанието със слаби. Трябва да има някакви критерии за подбор на групите в състезанието.
    2. Двамата архитекти да идват често или да се измисли постоянна форма, постоянна възможност за вдигане на нивата на сгради и др. неща във фермите.
    3. Времената за строежите да бъдат коригирани и да са ниски, за да има възможност за повече строежи в по-кратко време.
    4. Идването на архитекта да не съвпада с времето на острова, когато са най-интензивните строежи.
  • dimi05 (BG1)dimi05 (BG1) Публикации: 5
    редактирано 26.02.2016

АЗ ПРЕДЛАГАМ ДА  НЯМА НИЩО БЕЗПЛАТНО ДА СЕ ИГРАЕ ЗДРАВО САМО СЪС ЗЛАТО И КОЙТО НЯМА ДА НЕ ИГРАЕ В ........... ИГРА

Постът е редактиран от Virginy: Неприличен език!

Post edited by Virginy (BG1) on
  • Daff (BG1)Daff (BG1) Публикации: 23
    Ми като не ти се играе не играй кой та кара..  и кво влезе във форума, успами 5 теми, показа си интелектуалното ниво, всички те разбрахме няма нужда да продължаваш.
  • woman (BG1)woman (BG1) Публикации: 53
    редактирано 09.03.2016
    1. С актуализацията на конете, конюшнята има нови нива за надграждане. Това е добре, но надграждането изисква много време, в което няма да е възможно да се влиза за развъждане на конете.

Предлагам времето за надграждане на някои обекти в играта да се намали в по-нормални граници, за да не затруднява играта ни. А специално за конете, да се предвиди възможност за развъждане независимо от строежа в конюшнята. До преди тази актуализация, това беше възможно. Щом е било бъг, нека да се намери начин за влизане при конете, когато по време на строежа трябва да направим развъждане.

2. Сега, при надстройване на някой обект, не могат да се правят други строежи. Това затруднява развитието на фермата като цяло. Особено когато има едновременно остров, архитект и обикновените надграждания за развитие на фермата. Да се чуди човек кое по-напред да направи.

Предлагам да се пуснат още слотове за строежи и отделен слот за острова, който да се пуска само, когато има остров. Може да бъдат със заплащане или да се отключват с куестове. Могат да бъдат за определен брой стартирани строежи или определено време на съществуване. Има варианти, с които разработчиците биха могли да направят играта по-гъвкава и улеснена.
    Еми, идеята не е да ни е лесно, а да харчим злато като искаме да е по-бързо. Нека бъдем реалисти.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    имам следното предложение ,Родословното дърво на конете да претърпи промяна и да не показва само мама и тати а също така баба и дядо ,прабаба и прадядо с две думи да показва всичко  за коня от самото начало дървото да е дърво като хората е не само снимка 
  • vez96 (BG1)vez96 (BG1) BG1 Публикации: 35
    аз подкрепям предложеното от Иван...
  • Georgi43 (BG1)Georgi43 (BG1) Публикации: 2
    Здравейте, искам да предложа актуализиране на информацията, която е към събитията, защото информацията за тях е от преди 2-3 години и не е полезна.... надявам се молбата ми да бъде видяна и нужното да бъде направено :smile: 
    Информацията, която е към събитията? Какво точно имаш предвид?
  • Georgi43 (BG1)Georgi43 (BG1) Публикации: 2
    ами имам предвид информацията за задачите на едно събитие
    Ами тогава вземаш лист и химикал, записваш обновената информация и я публикуваш в съответната тема. :smiley: 
    Почти всичко, което съществува като информация в този форум, е събирано и споделяно от играчите. ГГС нямат навик да споделят подобни неща.
    Сигурна съм, че модераторът ни няма да откаже да освежи инфото, стига да има кой да ѝ го подаде.
    Бих се включила, но от известно време не ги играя.
  • Svetko2203 (BG1)Svetko2203 (BG1) BG1 Публикации: 7
    Моето предложение е за повече животни. Защо, играта се нарича Big Farm като има много малко животни? Може да добавите овце, пауни, щрауси и др. Знам, че овце и пауни има във временните ферми, но може да ги добавите в постянните. :wink:
  • джак4 (BG1)джак4 (BG1) Публикации: 12
    Моето предложение е свързано с паролите за влизане в играта,а и всичко ,което се изисква за влизане във фермата,т. е да бъде опростено,а не без причина да е грешна парола или невалиден адрес или потребителско име,защото много хора загубиха фермите си и се принуждават отново да стартират,което не е никак добре и също така убива желанието за играта.Аз съм една от тях ,която загубих 2 ферми,точно по тази причина и оправяне няма,много е неприятно,като се вземе пред вид колко труд,време и усилия положих,добре поне,че не вкарах пари,което бях запланувала.Моля ви ,ако има начин опростете тези неща!
  • FreyjaFreyja Публикации: 3,258
    Здравей.
    Всичко е направено в защита на играчите. Няма как без причина да ти е грешна паролата или потребителското име- или не пишеш на правилния език, или не си на правилния сървър, или нещо друго.
    Но те уверявам, че никой от ГГС няма за цел да ни сменя паролите ей така- просто за да ни е гадно. Даже напротив- играта има строги правила, с които всички ние се съгласяваме, правейки си регистрация.
    Представи си следната ситуация- даваш си паролата на някого (което е категорично забранено, между другото) и този някой решава, че твоята ферма много му харесва и ти сменя паролата, за да не можеш да си я вземеш обратно. Ето затова е и имейл защитата- за да можеш ти, без достъп до фермата си, да пуснеш тикет за забравена парола.
    Невалидният адрес или неправилното потребителско име, както вече ти обясних няколко пъти, се дължат или на грешен сървър, или на грешен език при изписването им.
    Единственият начин да се затрие ферма от самосебе си, е да не е активна повече от 4 месеца. Тогава автоматично се изтрива.
  • джак4 (BG1)джак4 (BG1) Публикации: 12
    Аз го разбрах това и не казвам,че някой от вас прави нещо,предложението ми беше да се опрости,например като се поиска смяна на парола или забравена парола или има проблем с влизането в играта да е по-лесно-сменяш и толкова,а не да (както в случая с мен) ..."Вашата парола не беше сменена успешно..." и край до тук,Само Вие ,четете нашите писаници тук,а както казахте ,Вие може да отговорите писмено и да ни насочите,което никак не е малко.Благодаря Ви за вниманието,което ми отделихте през последните дни,не смятам да Ви притеснявам повече,защото вече ми е неудобно.Всичко добро.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл