Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Вашите идеи, предложения и въпроси

148

Коментари

• Aleks4o (BG1)Aleks4o (BG1) Публикации: 5
    редактирано 24.07.2014
    Здравейте! Бих искал ако може в гурме фермата да сади домати,краставици,чушки ...
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 06.08.2014
    Това с тайното ниво МНОООГО ме заинтригува. Сега ще чакаме, нали?!?!? :rolleyes: Малко зарибявка и после голямото чакане. Ама аз се уча на търпение. :o
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 06.08.2014
    ivakriva3 написа: »
    Това с тайното ниво МНОООГО ме заинтригува. Сега ще чакаме, нали?!?!? :rolleyes: Малко зарибявка и после голямото чакане. Ама аз се уча на търпение. :o

:d:d:d

Чакаме ;)
    редактирано 06.08.2014
    :cool: Нека голямото чакане да започне... СЕГА!!! :p
  • mikeilamikeila Публикации: 5
    редактирано 07.08.2014
    не може ли да има стъбло което да се спе4ели и когато се засади да можеш да стигнеш до нов свят. С нови мисии или да се спе4ели в томбула? Там да има награди и да се създаде ферма с уникални сгради?:rolleyes:
    редактирано 07.08.2014
    mikeila написа: »
    не може ли да има стъбло което да се спе4ели и когато се засади да можеш да стигнеш до нов свят. С нови мисии или да се спе4ели в томбула? Там да има награди и да се създаде ферма с уникални сгради?:rolleyes:

Има самолет. Плащаш си и стигаш с него до нов свят. Там има награди и ферма, но не е с уникални сгради... :cool:
  • mikeilamikeila Публикации: 5
    редактирано 07.08.2014
    Не ми се смеи!
    редактирано 07.08.2014
    Не ти се смея! Защо реши така? Просто предложението ти е почти същото като събитието, което тече в момента.
  • Granja: Casa Bl (BG1)Granja: Casa Bl (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 29.10.2014
    Мисля че трябва да се помисли и за артикулите.Да могат да се разменят в коопа или да се добавят от няколко човека.
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 27.11.2014
    О: Органична "ера" е следващото голямо нещо за тези играчи. Те ще могат да прехвърлят фермата си в нова "ера".

Това истински ме заинтригува! Дано да е по-скоро и да е читаво направено!;)
  • aleksilievaaleksilieva Публикации: 3
    редактирано 02.12.2014
    Относно това:
    В: Възможно ли е да се създаде функция за прекратяване търсенето на мисия?
    О: Тъй като не губите нищо дори да не участвате в мисията, не мислим, че е нужно.

Да нищо не губим освен време. Ако прекратим дадена мисия, ще имаме възможност да потърсим друга, където ще сме по продуктивни, а не да чакаме 30 мин за това.

Да може в отделните ферми да се строи или надгражда нещо, а не да става с изчакване.

Например в основната да пуснем курник, а в гурмето козички-примерно. Все пак това са отделни ферми.
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 11.12.2014
    Здравейте! Имам и аз едно предложение относно библиотеката. В нея има наръчници наръчници за увеличаване на продукцията от онборите, но тези наръчници не увеличават количеството тор. Предложението ми е да се направи и наръчник за тор!
    Също така, би било добре когато се събира тор от острова това да се отчита и в мисиите.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 11.12.2014
    Domko Domov написа: »
    Здравейте! Имам и аз едно предложение относно библиотеката. В нея има наръчници наръчници за увеличаване на продукцията от онборите, но тези наръчници не увеличават количеството тор. Предложението ми е да се направи и наръчник за тор!
    Също така, би било добре когато се събира тор от острова това да се отчита и в мисиите.

Да, това е добра идея! ЗА от мен! :)
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 17.12.2014
    Да вземат да направят един пункт за изкупуване на злато,или една пивоварна за да може като продадеме всичкото злато което имаме да можем да го изпием в кръчмата до пивоварната.
  • Mbaby (BG1)Mbaby (BG1) Публикации: 7
    редактирано 29.01.2015
    Аз предлагам да се създадат в библиотеката и наръчници за фермата за цветя. Би било чудесно да има бонуси за магазина от наръчник, както и за лавандулата особено.

Поздрави!
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 29.01.2015
    Това е хубава идея.За цветната няма екстри.Но повярвай ми Mbaby,ще дойде ден ще ти преливат хамбарите от лавандули.Обаче за продукцията,кремове,сапуни и т.н е добро.Тъй като от цветната ферма идват парите,поне в моя случай е така не е зле да се подпомогнем финансово.
    редактирано 29.01.2015
    Mbaby написа: »
    Аз предлагам да се създадат в библиотеката и наръчници за фермата за цветя. Би било чудесно да има бонуси за магазина от наръчник, както и за лавандулата особено.

Поздрави!

Браво, докато го предложи и вече сме в очакване на новите наръчници! ;)
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 29.01.2015
    Да,по някои въпроси доста бързо се вземат мерки.Не може да се отрече.;)
    редактирано 04.02.2015
    Какво ще кажете и за сребърен и златен лиценз за минен добив, който да произвеждат злато съответно 6000 и 8000 или повече:) и да е необходимо същото количество злато за производство 2000 и да не са много скъпи:))) може офертите за тези лицензи да ги предлага белобрадия търговец (не му знам името).
  • bubeto_eli (BG1)bubeto_eli (BG1) Публикации: 3
    редактирано 06.02.2015
    Здравейте! Искам да попитам възможно ли е да изчезват парички от продаден например ,,крем от мед,, - защото сумата ми липсва?И май това не ми се случва за първи път!!!Дали ще получа отговор ???:mad:
    редактирано 06.02.2015
    bubeto_eli написа: »
    Здравейте! Искам да попитам възможно ли е да изчезват парички от продаден например ,,крем от мед,, - защото сумата ми липсва?И май това не ми се случва за първи път!!!Дали ще получа отговор ???:mad:

• Цветарският магазин ще започне да произвежда продукти, вместо долари, и тези продукти след това могат да се съхраняват в склада.
    • Продуктите от Цветарсия магазин ще могат да бъдат продавани през Управлението на Фермата.
  • bubeto_eli (BG1)bubeto_eli (BG1) Публикации: 3
    редактирано 07.02.2015
    Благодаря за отговора! Управлението е факт и точно от там ми се загубиха паричките!:confused:

Постът е редактиран от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
    редактирано 07.02.2015
    Това, което досега се произвеждаше цветарския магазин и се продаваше на момента за долари, вече се трупа в склада по същия начин, по който се трупа продукцията от пекарната. Не са ти се загубили парите- просто влез в склада, отвори последното табче "Продукти" и на втора и трета страница ще видиш продуктите от магазина. От там можеш да си ги продадеш.
    редактирано 13.02.2015
    Какво ще кажете да започнем да произвеждаме и месни продукти от прасетата и нещо да направим и с магаретата(досега не съм яла магаре или поне не знам да съм, така че не ме разбирайте погрешно, не предлагам да ги включваме в менюто.
  • mmiilleenna2mmiilleenna2 Публикации: 227
    редактирано 13.02.2015
    Здравейте,бях се зарекла повече да не използвам форума,но днес направих изключение!Но да не се задълбочавам много ,а да мина направо към поредното предложение.Не че ще бъде от голямо значение,че ми е хрумнало нещичко ,но все пак да го споделя.
    Тъй като са 3 основни ферми/основна,гурме и цветна/защо да не се различават и звуците в тях?
    Все пак кокошките и кравите ги няма в останалите 2 ферми ,но навсякъде се чува само мученето на някой неиздоена крава и кокошките.Защо например да не се чуват патките и магаретата ,та и козите ако щете в гурмето,а в цветната нека да е по-разчупено -нежна музичка например на фона на ароматите които се" носят"?Но едва ли ще се осъществи де?!?Както например предложението ми за снега.....
    Хубава вечер на всички!
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 14.02.2015
    Здравейте !Предлагам да измислят някакви нови събития не само да повтарят едни и същи!Много хора спряха да ги играят защото им е безинтересно едно и също!
  • k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 16.02.2015
    mmiilleenna2 написа: »
    Здравейте,бях се зарекла повече да не използвам форума,но днес направих изключение!Но да не се задълбочавам много ,а да мина направо към поредното предложение.Не че ще бъде от голямо значение,че ми е хрумнало нещичко ,но все пак да го споделя.
    Тъй като са 3 основни ферми/основна,гурме и цветна/защо да не се различават и звуците в тях?
    Все пак кокошките и кравите ги няма в останалите 2 ферми ,но навсякъде се чува само мученето на някой неиздоена крава и кокошките.Защо например да не се чуват патките и магаретата ,та и козите ако щете в гурмето,а в цветната нека да е по-разчупено -нежна музичка например на фона на ароматите които се" носят"?Но едва ли ще се осъществи де?!?Както например предложението ми за снега.....
    Хубава вечер на всички!

Браво, харесва ми и подкрепям с две ръце уши, и т.н.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 16.02.2015
    Ivakriva3 написа: »
    `Щот` кавалерски ми пусна аванта. :o Признай си!

Пък и тук става въпрос за нещо друго. Например ти си на светлинни години пред мен- и по активност в мисиите, и по точки опит, и по точки репутация, а и по брой сертификати подозирам.
    Та това, което все питам и отговор нямам е- Какъв е критерия, по който се групират играчите???

ЛИЧНО НА МЕН МИ ДОСТАВЯ ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ ДА СИ ПРЕМЕРЯ СИЛИТЕ С ИГРАЧИ КАТО МИНКА И КАРИНА59 И ДОСТА ЧЕСТО СЪМ ГИ ПОБЕЖДАВАЛ ОСОБЕНО ПЪРВАТА В КОНЕТЕ МНОГО Я БИЯ ХИХИ
  • kalpazan82 (BG1)kalpazan82 (BG1) BG1 Публикации: 44
    редактирано 16.03.2015
    Сега да си задам,и моето питане
    При събитие,за специалист,защо разликата в стоиноста на декорацията е толкова минимална само 4 единици,а се събрат огромни количества продукция.Някак си е,безумие но вие си знаете?!?
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    редактирано 24.03.2015
    Здравейте. Бих предложила следните неща:
    1.да има тематични задачи за двете останали ферми - гурме и цветна;
    2. при производство от разсадник и парник да дава ТО;
    3.да се разработят нови съвместни проекти, които да включват продукция от цветната ферма;

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл