Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Неполучено злато

2»

Коментари

  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 23.04.2014
    dominique7 написа: »
    Десет пъти им дадох номера си и пак не разбрали, писах им и точния час сега ми искат и кода от къде да знам, че трябва да си запиша въпросния код при условие че мислех, че всичко ще е точно както е било преди!!! Явно скоро няма да играя тук!!!

    Мога да те посъветвам само едно.Пиши до Dao Pay за да ти изпратят разпечатка.Там има пина,който ти иска поддръжката.И не се притеснявай за времето,те отговарят на момента.
    ПП Аз впрочем още си чакам 10-те мистериозни кутии от второто злато.Чак ми става смешно.Сигурно 10 пъти упоменах да ми ги дадат със златото,ама не...г-жата от поддръжката реши да си ги запази явно.И за да не ми кажат"имай търпение" заети са, ще уточня.Златото ми се преведе преди празниците,а кутиите въпреки изричните ми молби и настоявания не.След това писах още 3 писма,глас в пустиня.
    Десетина пъти си написах телефона .Явно толкова пъти ще пиша и за кутиите.
    Съжалявам,че все ми се налага да съм язвителна и критична,но това е положението.Убедена съм,че решиха да ме вземат на подбив хората,то друго обяснение няма.Как да не прочетеш нещо,което ти се пише 10 пъти не знам.
  • dominique7 (BG1)dominique7 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 23.04.2014
    Принципно щом са ги постави ли на страницата за закупуване на злато, не би трябвало да има такива проблеми или ако има проблеми то трябва да не работят въобще със тях!!! А не после ние да се чудим как да се справим все пак сме в играта за удоволствие и разтоварване а не да се ядосваме и да се разправяме с този и онзи!!!

    stefany6, благодаря за съвета писах им туко що да видим какво ще стане! :)




    Постовете са обединени от Virginy : Моля те, не пиши два поста един след друг, използвай функцията "Редактиране"!
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 23.04.2014
    И аз така казвам.Щом не могат да поддържат една платежна система да я махат.Ама на,кой ме слуша...:D
    Пиши им, искай им снимка,разпечатка,каквото схванат,че са австрийци май.За Dao Pay говоря.Ще ти пратят нещо като разпечатка на имейла.Снимай им писмото,копирай текста и го прати.Дано ти свърши работа.
  • dominique7 (BG1)dominique7 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 24.04.2014
    Писах на dao pay пратиха ми въпросния код заедно с другите подробности още днес сутринта! Браво на тях, че са толкова бързи писах и на поддръжката и им изпратих цялото писмо но злато няма!!!
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 24.04.2014
    Справил/а си се трудното.Щом ти имат кода и не са ти поискали други данни значи обработват тези.Доколкото знам след поддръжката,писмата заминават във финансовия отдел.Поне на мен така ми бе обяснено.Правя тези "лирични" отклонения,за да обясня защо става толкова бавно.Не става бързо,но принципно би трябвало да си получиш златото.А когато това стане моля те пиши тук,че ме заинтригува случая.Аз си получих златото преди няколко дни,а мистериозните кутии днес.Така че....търпение му е майката.За втори път ми се случва,но и двата пъти си получих закупеното.
  • dominique7 (BG1)dominique7 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 24.04.2014
    Браво, радвам се за теб, дано и аз имам този късмет! Ще пиша задължително, като ми го добавят! :)
  • nellyg (INT1)nellyg (INT1) INT1 Публикации: 7
    редактирано 07.11.2014
    След 2 sms не получих злато. Следвах стъпките,които давате,но не получавам на телефона кода,който трябва да въведа,за да видя плащанията си ида взема код за ваучер. Какво следва???
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 07.11.2014
    Здравей nellyg,

    след като не успяваш да получиш код на телефона, трябва да пишеш до поддръжката. Това е помощната тема за заявки до поддръжката.
    Пиши когато проблема е разрешен.


    Поздрави,
    Virginy

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл